Wpis z mikrobloga

czy jak wpieprza sama pojemnik lodów rodzinnych?


@pinkfloyd12:
Akurat lody mają zaskakująco niską gęstość energetyczną. Pojemnik rodzinny (1l/~500g) to 1100-1300 kcal w zależności od składu.
  • Odpowiedz
Czy to nie im najbardziej przyda się ruch?


@spunky:
Ruch, jeśli chodzi o redukcję zawartości tkanki tłuszczowej, jest przereklamowany i nieefektywny. Żeby spalić pączka trzeba zapieprzać w pocie czoła z godzinę. A żeby nie zjeść pączka w ogóle nie potrzeba ani czasu, ani potu z czoła. Dieta redukcyjna > trening siłowy > interwały > ruch (trening aerobowy)
  • Odpowiedz
@Matti28 to nie jest promowanie otyłości, tylko po prostu wśród młodzieży głównie jest coraz więcej grubych osób i marki mają ich za swój target. Jest grupa docelowa - jest dla nich produkt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lolek1992x: O to to. Gdyby regularnie jeździła na tych łyżwach to wyglądałaby dużo lepiej,bo bez tej ubernadwagi byłaby bardzo ładna. A tak pewnie musiała się srogo zasapać po każdym dublu..
  • Odpowiedz
@Matti28: Początkowo chodziło o akceptacje pewnych niedoskonałości zamiast na siłę rywalizowania z fit modelkami...
Ale worki na sperme oczywiście zrobiły z tego ruchu autoparodie. Nie dziwi mnie to.
  • Odpowiedz
Może zamiast pruć się o reklamę podpasek (XDDDDDDDDD), powalczcie o reprezentację normalnych mężczyzn w reklamach i dajcie ludziom żyć. Ruch bodypositive jest po to, żeby w mediach była reprezentacja różnych typów ludzi, a nie żeby promować otyłość. Jak ograniczonym człowiekiem trzeba być żeby przejmować się tym jak wyglądają inni i nienawidzić ich za to (_ )
  • Odpowiedz
@Matti28: Dla mnie reklama jak reklama. W przestrzeni publicznej są różne osoby. Chude, grube, stare, młode, ładne, brzydkie... Grube tez mogą mieć swoją reprezentacje i po prostu być pokazane w reklamie podpasek. W dodatku kobieta jest pokazywana jak uprawia sport, a nie jak siedzi i je burgera. Przecież w reklamach normalnie grubi ludzie występują. Jak widzicie grubasa w reklamie piwa albo nie wiem farby do ścian, to tez was denerwuje? Ja
  • Odpowiedz
Niech Macdonald coś #!$%@? o bodypositive to mogę umierać xD.

@Kugehi: Nigdy czegoś takiego nie zrobią, bo zostaną zaatakowani że kierują się w reklamach "stereotypami i uprzedzeniami" że grubi ludzie żrą fastfoody i chociaż to prawda to reklamy mcdonalda są wypełnione fit julkami i oskarkami którzy się zajadają burgerem z frytkami.
  • Odpowiedz
Grubi ludzie: {istnieją}

HURRR PROMOWANIE OTYŁOŚCI SCHOWAJ SIĘ GRUBA ŚWINIO I NIE WYCHODŹ Z PIWNICY DOPÓKI NIE SCHUDNIESZ. A JAK BĘDZIESZ POKAZYWANA W SOCIAL MEDIACH TO TYLKO Z WOREM PĄTNICZYM NA GŁOWIE!!!!
  • Odpowiedz