Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mielonkazdzika: podobno w tym UK zarabiacie kokosy.
A byłem pierwszy raz w życiu u was i macie kuchenki-plyty grzewcze takie jak moja mama 40 lat temu.
Kiedy u nas indukcję już każdy kto chce to ma

Ale teraz się nie dziwię jak takie ceny.
  • Odpowiedz
@smieszekzagranico: ale to pewnie wymiana normalnego boilera. A ja wymieniam back boiler na combi. 2-3 dni roboty kucie nowe rury i inne #!$%@?.

@Sl_w_k_1: na zarobki nienarzekam, i mentalnosc jest tutaj troche inna. Jak cos dziala to poco to wymieniac. Tem moj stary boiler ma jakies 30 lat gdyby nie to ze jest malo ekonomiczny to bym go niewymienial.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Rozumiem, ze podczas swojej wizyty w UK zwiedziłes domy w różnych rejonach UK od Północnej Irlandii przez Walię po Anglię - stad takie rozeznanie kto jakie ma kuchenki XD
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: przejdź się do Citizen Advice Bureau i popytaj czy są jakieś dostępne dofinansowania. Oni się na tym znają i mogą wykombinować benefity o których nigdy nie słyszałeś. Problem w tym, że teraz to będzie kiepsko to ogarnąć, bo rzucą się na to wszyscy.

"Dobra" strona medalu to jest taka, że jak sobie policzysz to ten wydatek by ci się pewnie zwrócił dopiero za 10 lat więc w ogólnym rozrachunku to
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: szczerze to mieszkam w UK 10 lat i u nikogo takiej niewidzialem. Indukcyjne plyty mozna kupic za £140
To tak naprawde dzien pracy, wiec kasa nie jest tu problemem. Jesli u kogos widziales taka stara to pewnie nie mial potrzeby wymieniac.
  • Odpowiedz