Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Gdyby dało się znormalizować na całym świecie homoseksualizm, a jednocześnie nie wspierać trans środowisk


@Chad-z-Boboli: cała ta gałąź pod nazwą LGBT jest największym wrogiem homoseksualistów, bo podle wykorzystali ich naturalną potrzebę akceptacji do zebrania pod jednym parasolem wszystkich wynaturzeń i wykorzystywania dzieci, i zrównania wszelkiej krytyki z nienawiścią do gejów. Obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@djtartini1: ze zmienianiem płci dzieci jest z wegańska karma dla psa- wiadomo czyja to decyzja. To, że produkuje to ludzi którzy w większości nigdy sie nie odnajdą i będą nieszczęśliwi- mam to w dupie. Niech zgłaszają sie z pretensjami do środowisk które to promowały.
  • Odpowiedz
tylko na razie się z tym nie pucują. Wszystko należy wprowadzać stopniowo


@BadSebastian: no nie
bo nasza lewica (ta bardziej odklejona) i nasze juleczki patrzą na to co dzieje się w US i próbują to wprowadzać u nas JUŻ, NATYCHMIAST!
dlatego zresztą im nie wychodzi bo to co w Stanach działa u nas często zaledwie rozśmiesza dosłownie krok po tym jak opuszczą swoją bańkę

"smisdżenderowałeś mnie!" w US może doprowadzić do
  • Odpowiedz
@PlanetHell dla ciebie półnagi taniec na rurze z dzieckiem to nic złego? Na miejscu tej kobiety postaw sobie faceta i się zastanów czy czasami nie masz bardziej nasrane w głowie. Dla lewactwa pedofilia i "nauka" najmłodszych zboczonych zachowań to normalka, bo przecież dziecko nie powinno się bawić, tylko poznawać stoośimdzisiont płci i jak się ruchać...
  • Odpowiedz
@Matti28: Taniec na rurze to rodzaj akrobatyki i dyscyplina sportowa. Na zdjęciu widzę kobietę w skąpym stroju, może rzeczywiście trochę za bardzo. Żadnego faceta tam nie widzę. Nawet gdyby tam był facet to co to zmienia? W sumie rozwiń myśl dlaczego nasrane w głowie? O czymś nie wiem? Weź to wytłumacz bo nie siedzę Ci w głowie i nie znam twojego toku rozumowania?
  • Odpowiedz
@PlanetHell ty serio jesteś taki głupi czy tylko trollujesz? "Rodzaj akrobatyki" no na pewno o to im chodzi xD strój jakby dopiero co wyszła z burdelu, a ten tu nie widzi nic złego xD pewnie nawet byś nie widział problemu, gdyby jakiś pedofil z siurem na wierzchu klepał nim chłopca po plecach, bo to taki performance... Weź się gościu zacznij leczyć, bo chyba takie "zabawy" z dziećmi ci się podobają.
  • Odpowiedz
@Matti28: Wiesz co może twoim problemem jest to że walczysz i opisujesz jakieś swoje daleko idące wyobrażenia i projekcje. Wyobrażasz sobie że ktoś z burdelu wyszedł, że siura na wierzchu ma??? Że takie zabawy mi się podobają ??? (WTF). Te zdjęcie nic takiego nie mówi. To co wypisujesz świadczy niestety że to Ty masz coś nie tak pod kopułą.
edit : i niestety te twoje projekcie idą w stronę właśnie seksualnych
  • Odpowiedz