Wpis z mikrobloga

Nie mogę przeboleć tego #!$%@? Lipska, bo wbrew pozorom, to mogła być jedna z najlepszych grup, o której można było marzyć, z perspektywy posiadacza biletu. Z pierwszego koszyka Real, to wiadomo - top. No a z czwartego koszyka nikt nie spodziewał się cudów, a mimo wszystko wypadł spoko Celtic. Natomiast z drugiego koszyka, po wykluczeniu hiszpańskich drużyn (przez Real), zostawały:

2. koszyk: Liverpool FC, Chelsea, FC Barcelona, Juventus, Atletico Madryt, Sevilla FC, RB Lipsk, Tottenham Hotspur;

W sumie 5 drużyn, z czego 4 odwróciłyby wszystko o 180 stopni, bo nawet taki Real/Tottenham/Celtic brałbym w ciemno, nie mówiąc już o Liverpoolu/Chelsea/Juventusie zamiast tego Tottenhamu. No a zamiast tego jest #!$%@? klub z całego koszyka, który burzy wszystko. Co z tego, że może być zacięta walka o 2 miejsce, skoro wiesz, że każda z tych drużyn, po wyjściu z grupy szybko zostanie odesłana do domu.

Jak ktoś mieszka w Warszawie i faktycznie płacił te 250 zeta (a nawet mniej) za cały pakiet, to i tak będzie zadowolony, bo 3 mecze LM za ~80 złotych każdy? To jak pół darmo. Mnie każdy mecz będzie kosztował około 350 zeta (z dojazdami), co już wychodzi zajebiście słabo, bo to ceny nawet wyższe, niż domowe mecze LM na Anfield Road czy Stamford Bridge.

#ligamistrzow #pilkanozna #zalesie
bezbekpol - Nie mogę przeboleć tego #!$%@? Lipska, bo wbrew pozorom, to mogła być jed...

źródło: comment_16615076192khLOkzJ7iNSGHkc6wDC8T.jpg

Pobierz
  • 10
@bezbekpol: Przesadzasz, ja mieszkam w Gdansku, kupilem pakiet, zamierzam sie wybrac tylko na mecz z Realem bo Lipsk czy Celtic nie warty jest jazdy przez pol polski. A i tak 350 na mecz ligi mistrzow z Realem uwazam za spoko cene, swego czasu na sparingi w gdansku z barca czy juve kazali sobie tyle placic. Sparingi!
@B12477: @martin123154: no za Real to wiadomo, tutaj nie ma absolutnie o czym mówić xD nie sprecyzowałem, ale bardziej chodziło mi o pozostałe dwa mecze, gdzie wychodzi około 350 złotych za mesz Lipska i Celticu. Tak że z jednej strony masz zajebistą cenę jak za możliwość zobaczenia Realu na żywo (choć tutaj jeszcze wstrzymałbym się z zachwytami, bo to sezon mundialowy i lepiej, żeby chociaż terminarz dopisał, tak, by Real
@bezbekpol: Z Szachtarem tez masz problem ze im przez wojne wszyscy obcokrajowcy pouciekali a ich sila byla oparta o brazylijczykow, wiec tu raczej beda chlopcami do bicia vide Dynamo z Benfica w eliminacjach; na jakies emocje nie ma co liczyc. Tyle ze sie Real zobaczy na zywo.
@wfd: no tak, nie mam bólu dupy, że kupiłem bilety za większy hajs, tylko za ten #!$%@? Lipsk, który nie jest tyle wart. Każdy inny zespół z tego koszyka byłby wart tych 350 złotych.

@martin123154: dokładnie, ale to jeszcze można byłoby przeboleć, gdyby po prostu przyjechał jakiś drugi, topowy zespół, gdzie miałbyś przynajmniej zabawę, a nie ten śmieszny Lipsk.
@martin123154: Ale ten mecz mało się różni od sparingu prawdę mówiąc. Grupa kompletnie bez historii dla Realu ze zdecydowanym faworytem. A Real raczej nie gra tak, aby Benzemie nabijać goli.
Dla kogoś z Warszawy świetna sprawa i tak. Dla ludzi spoza nie byłbym taki przekonany (przynajmniej dla tych, którzy nie są fanami Realu). Prawda jest taka, że Szachtarowi rzeczywiście trafił się najgorszy klub z drugiego koszyka, bo Lipsk jest kompletnie bez