Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem #predator prey, zajebisty film, nic dziwnego że miał największą oglądalność niż wcześniejsze filmy z Predatorem.
#!$%@? zawsze jak obejrzę jakiś świeży film z młodą aktorką to czuję się tak #!$%@? młodo że masakra XD, zajebiste uczucie.
Trochę dziwnie mi oglądać filmy po 1,5 godziny po serialu #strangerthings gdzie odcinki były w stanie trwać nawet 2 godziny XD


#filmy #netflix #disneyplus #ogladajzwykopem #ladnapani #aktorka #hbomax #seriale
karix98 - Właśnie obejrzałem #predator prey, zajebisty film, nic dziwnego że miał naj...

źródło: comment_1661502034tVutkhIN6kjwGVVpQLmIJb.jpg

Pobierz
  • 5
@karix98 #!$%@?ć to czy kobieta to główny bohater czy nie, pray jest po prostu #!$%@? i logicznie #!$%@?, a że od początku #!$%@? jak ta kobieta jest uciskana w grupie itd to nie biorę pod uwagę. Są firmy gdzie kobita jest przedstawiana normalnie jako silna jak Obcy i Sigourney Weaver i nie trzeba się spuszczać nad tym w każdej minucie filmu i mówić o tym wprost odbiorcy. Ale już #!$%@?ć to, lewactwo
Arnold #!$%@?ł predatora i oglądający mógł w to uwierzyć, miało to sens, stary doświadczony wojskowy #!$%@? podstępem jakąś kosmiczną #!$%@? bo ma umiejętności itd


@grz_strupek: Uważam podobnie, postać głównej bohaterki w tym filmie jest mało wiarygodna, nie mam nic do jej płci, jeśli już, to do jej wieku
Może gdyby była starsza i była doświadczoną łowczynią wyglądałoby to inaczej
Tak właściwie to ona pokonała go tylko dlatego, że najadła się jakiejś