Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Moskvin: ja mówię o swoim osobistym odczuciu na podstawie tego kto w moim otoczeniu to pisowskie szambo popiera plus koalicja PiS - Konfederacja by się szybko skonpromitowala i rozpadła jak w 2007 r. zatem
Kjedne - @Towarzysz_Moskvin: ja mówię o swoim osobistym odczuciu na podstawie tego kt...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kjedne: debili masz także w młodym społeczeństwie i tak było zawsze tylko tamtejsza patusiarnia po prostu zdążyła się zestarzeć i za 30-40-50 lat młodzież będzie dokładnie tak samo myśleć o dzisiejszych frajerach
@LebronAntetokounmpo: No tak jedna z nawiększych w historii frekwencji to żadna mobilizacja ¯\_(ツ)_/¯

No i przypominam że w najmłodzej grupie Krzysiu plus Duda to 43% czyli prawie dokładnie tak jak w przypadku wyborów w 2019. No i finalnie mając wybór Polacy jednak wolą bezkręgowca Dude jaj fajnotrzaska ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Kjedne: Tak by było a dowód anegdotyczny to też dowód.

nawiasem mówiąc nie dziwi mnie że Razemita, zwolennik antysemickiego skrzydla Labour oraz osoba która płacze po Russia Today broni pisowskich babek. Ciągnie swój do swego.


Uuuu widzę że ad persona z braku argumentów mocno wjechało. Czego my tu nie mamy razemitów, antysemityzm, onucyzm... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Razem nie popierem. Krytyka postępowania Izraela to nie antysemityzm i
A jak pokolenie 30-40 latków próbowało coś zrobić, to ich wykopki od góry do dołu wyśmiały jako kodziarzy czy julki.


@RaghNaarRoog: Już nie mylmy dwóch spraw, julki to nie ten przedział wiekowy. ;) To taki odpowiednik pryszczatych korwinistów, tylko na lewicy i wśród kobiet.
A jak pokolenie 30-40 latków próbowało coś zrobić, to ich wykopki od góry do dołu wyśmiały jako kodziarzy czy julki


@RaghNaarRoog: ale co oni niby próbowali zrobić? Przecież opozycja do dzisiaj nie uformowała żadnego programu wyborczego. Do tego byli podporządkowani całkowicie pod decyzję EU, co jak się pół roku temu okazało było całkowita porażka i cała polityka Niemiec była antypolska i antywspolnotowa.
@LebronAntetokounmpo: Powiem Ci że od fragmentu z szukaniem promocji w marketach to 1:1 mój ojciec. Te synek coś mi tu wyskoczyło to juz nawet czytałem jego głosem.

Jest tylko jeden problem. To co on mówi o PiS to ja tu nawet cytować bym nie chciał bo to łamie chyba każdą literę konwencji genewskiej. Chłop inteligentny, przerobił 40 lat jako prawnik na półtorej etatu plus prywatne sprawy. Dla niego ta 13,14 emerytura
I teraz tak, ja ich nie tłumaczę, nie twierdzę, że rozdawanie kasy jest OK (40% mojej wypłaty wpłacam państwu). Piszę, żebyś postawił się w ich sytuacji k spróbował zrozumieć. Tylko tak można to naprawić, a nie klepiąc się po plecach z tymi co myślą tak samo.


@Wyrelworelowany: wbrew pozorom częściowo rozumiem ich sytuację, tylko ostro przegieli.

To nie jest problem, że starzy ludzie potrzebują transferów i pomocy. To jest combo. Rozdawnictwo,
@Ravenek no ja jako lewak, zaproponowałbym takie programy, które trafiałby do tych, którzy mają pod górkę, bo tak wylosowali w genach, życiu czy sytuacji na drodze.

Obecne rozdawanie kasy, to nawet nie celowanie w potrzebujących czy przyszłość państwa (dzietność). To jest bezczelne kupowanie głosów. A jak jeszcze użyjesz słów typu ojczyzna, homoseksualizm i lewica (oczywiście sprowadzona do jedynego słusznego wykładnika czyli komunizmu xD) to masz receptę gotową!
@LebronAntetokounmpo: jest gorzej. Kilka dni temu latał wykres, że przeciętna emerytura w stosunku do przeciętnego wynagrodzenia spada za rządów PIS, a jak pokażesz to wyborczy tej partii (pozdrawiam teściów), to hurrdurr to nieprawa, mi się żyje lepiej.

Nie pamiętają jak im się żyło 20 lat temu. Oni się cieszą, że mają lepiej, chociaż są waleni w dupsko od 7 lat i żadne 13 i 14 tego nie zmienią. Komuna zbiera