Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
#atencyjnysmuteczek (na czarną jak coś)

Dzień dobry,
dziś czuję się lepiej.
Myśl, że to ostatnie dni wstawania o 3:45 powoduje, że wstaje się lepiej. Już wkrótce mieszkanie i Kraków, myślę, że to najlepsze połączenie w tym roku. Choć nie wierzę w to, dopóki nie wejdę do mieszkania.

Pierwszy raz od dawna śniadanie zjedzone. Więc jest więcej energii. Oczywiście bez Redbulla się nie obejdzie, bo mało snu trochę było.

Teraz kilka pytań przeprowadzkowych.
Jakieś nie komiczne garnki na indukcję polecacie?
Co polecacie kupić do mieszkania na wstępie?
Jakieś rady?

Trzymajcie się i miłego poranku w piątek! (ʘʘ)
Pobierz smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (na czarną jak coś)

Dzień dobry,
dziś czuję się...
źródło: comment_1661482048G6DEoldGwix2H4B62oriLH.jpg
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smuteczek2000s: kupić coś co będzie ci przydatne i pójdzie z tobą dalej jak uznasz że chcesz się przeprowadzić. Ja na przykład mam drewnianą łyżke oraz chochle która jest ze mną od kiedy się wyprowadziłem, mała rzecz a cieszy jak wiesz że z tobą przeżyła te dobre i złe chwile :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@smuteczek2000s: sprawdź najpierw czy nie ma żadnego wyposażenia w mieszkaniu.

Na zakupy najlepiej idź do pepco. Dwa kubki, jakaś szklanka, talerze, sztućce na sztuki i jakieś dwa-trzy sensowne garnki. Jeden nierdzewny do gotowania na jakieś zupy, makaron czy ryż. Drugi jakiś głębszy rondel albo patelnia z przykrywką. Zrobisz sos, usmażysz mięso i może zrobisz jakieś danie jednogarnkowe. A najlepiej rondel i patelnia oddzielnie jeśli możesz, to wtedy w rondlu zrobisz makaron