Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pabick: Chodakiewicz opowiadał, że siedział kiedyś z JKM w pierdlu i Janusz ostro uczył się tam chińskiego bo "jak wejdą tu Chińczycy to będę z nimi współpracować".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@OmgLolWtf: oni wierzą w to że jako ruskim podnóżkom skapnie im coś z pańskiego ryja. Zauważyłem że większość z nich to ludzie niespełnieni w swoich marzeniach. Taki panasiuk nie liczy się politycznie, więc teraz szuka spisków.
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie to, oni nie wiedzą jakie poglady ona miała razem ze swoim jebnietym ojcem? Oni nie zdają sobie sprawy że ich zdaniem dla Polski, a co za tym idzie dla nich - dla Polaków - nie ma miejsca?

To jest chore że ludzie opłakują jakaś babę która jawnie ich nienawidziła XD


@OmgLolWtf: A neofaszyści na ziemiach na wschód od Odry? Też wydają się trochę sprzeczni w poglądach jakie wyznają...
  • Odpowiedz
oni nie wiedzą jakie poglady ona miała razem ze swoim jebnietym ojcem?


@OmgLolWtf: nie wiedzą. To są ludzie, którzy uwierzą tylko posłowi konfederacji. Nie wiem jak to jest możliwe, że mózg może być tak zdegenerowany, że nie dopuszcza do siebie informacji z jakiegokolwiek innego źródła, ale tak właśnie jest ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OmgLolWtf:

Zastanawia mnie to, oni nie wiedzą jakie poglady ona miała razem ze swoim jebnietym ojcem?


Przecież to są ruskie farmy trolli, botów, plus kilku bezmózgów którzy "włączyli myślenie"
  • Odpowiedz
@StefanEm: i nie widzisz, że to jest po prostu tworzenie chochoła? Takie zachowanie sprawia, że nasze społeczeństwo jest jeszcze bardziej podzielone i to właśnie rosji sprzyja.
Jeżeli masz jakiś dowód, że to konfederaci to spoko, a jeżeli nie, to to jest po prostu idiotyczna manipulacja.
  • Odpowiedz
@jarzynka: ten moment kiedy tak bardzo chcesz być alternatywny wobec cywilizowanego świata postępowego, że popierasz ludzi którzy otwarcie i dosłownie odczłowieczają cię ze względu na twoją narodowość i nawołują do eksterminacji twoich bliskich.

just konfederosja things...
  • Odpowiedz