Wpis z mikrobloga

@dominik-groch: W wydaniu które posiadam na 14 stronie pierwsze zdanie to: "Właz jest otwarty i radiotelegrafista podaje mi chełm, podłączony już do interkomu." Nie wiem tylko czy ta przepowiednia nie jest dostosowana do wydania które posiada właściciel:P
  • Odpowiedz
@grzemach: "i tak dalej. w kółko to samo. mówiła, że chce mi tylko zmienić pościel; ja mówiłem, że nie. ona - że chce mi zmienić pościel, ja- że nie ma mowy. w koło Macieju." przepisałem ciutkę większy fragment bo samo "i tak dalej" to #!$%@? wróżba :D
  • Odpowiedz
@grzemach: "Przyczyn tego stanu należy szukać przede wszystkim w zagmatwanych i nieklarownych stosunkach własnościowych, jak też specyficznie pojmowanej roli pieniądza i finansów w socjalistycznym systemie ekonomicznym"
  • Odpowiedz
@grzemach: Wielkość ciśnienia i temperatury kondensacji pary pk, tk są związane z warunkami chłodzenia kondensatora, tj. z warunkami skraplania pary na zewnętrznej stronie rurek. "Systemy i urządzenia chłodzące elektrowni cieplnych."
  • Odpowiedz
@grzemach: Rozsiedli się dookoła łóżka doktor Vassone, po czym zamknęli oczy, znieruchomieli, prawie przestali oddychać.

Pomyślałbym, że może wreszcie zarucham, ale wiem, co się dzieje dalej i nie jest to ruchanie.
  • Odpowiedz
@grzemach: "Lecieli na wysokości dziesięciu tysięcy metrów nad oceanem."

wsuuuuuumie, chciałem pojechać zagranicę, może polecę i tulpa postanowi lecieć ze mną.
  • Odpowiedz