Wpis z mikrobloga

Podsumujmy: Kaczmarczyk na prezent ślubny od brata dostał traktor który jest na brata i brat będzie go użytkował. Czemu firma uroczyście przekazała go Kaczmarczykowi, a nie bratu, skoro to on jest właścicielem? Po co udawali wszyscy, że to był prezent dla Kaczmarczyka, skoro to nie był prezent? Kaczmarczyk będziecie jeździć ciągnikiem za 1,5 mln, na polu z którego deklaruje dochód rzędu 5 tys rocznie.

Kaczmarczyk stwierdził że zadawanie tego typu pytań to atak na polskie rolnictwo, sam posiada zaledwie 16ha ziemi.
#!$%@? XD
Jak wejdziecie na profil Kaczmarczyka na fb to zobaczycie że boty robiące damage control już działają:
https://www.facebook.com/kaczmarczyknorbert/posts/605707177568371

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #rakcontent #afera #rolnictwo ##!$%@?
saakaszi - Podsumujmy: Kaczmarczyk na prezent ślubny od brata dostał traktor który je...

źródło: comment_1661449174EFIKmgCCuXGDJn9PB71W1b.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@HrabiaTruposz: kolo zapomniał że wśród posłów opozycji jest też trochę rolasów i jakoś potrafią prowadzić gospodarkę bez obnoszenia się z dżondirami za półtorej bańki xD

No ale przecież pis musi sobie połechtać ego tak misternie dzierganym chochołem w postaci szparagów XDDDDDD
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?. Same fake konta istniejące max od stycznia. Myślałem ze nic mnie nie zdziwi. A sam wpis na Fb to przeplatanie „to nje ja” ze „zła opozycja”. Rzygam tą propagandą i nepotyzmem na niespotykaną skalę. W Polsce chyba robi się oficjalna oligarchia. Jak PiS zostanie u koryta to za 20 lat Polacy będą na Ukrainę wyjeżdżać żeby rodziny utrzymać
  • Odpowiedz
  • 2
@saakaszi plują nam w twarz. Jedni udają że deszcz pada. Drudzy stoją w gównie po kolana i cieszą się że im w kostki ciepło. A ten cham #!$%@? jeszcze się oburza że ludzi to dziwi.

  • Odpowiedz