Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sirgorn: kwestią progu wejścia, to może być klucz do "sukcesu" - chociaż się go obawiam. Bo jak Janusze zaczną latać FPV gdzie popadnie to znów rozsądnym modelarzom odbije się to czkawką w postaci durnoustawy...

@sirgorn a korzystając z uprzejmości, miałeś HD Zero w rękach? Bo jak w końcu kupiłem cyfrę (VRX do Fatsharka u Pepiczków) i jutro powinien do mnie wpaść Crux 35 z cyfrowym TX na pokładzie.
  • Odpowiedz
@hiperchimera: no 7k to spory próg wejścia, bardziej bałbym się Januszy w analogach za 1000zł.
Nie miałem hezero w rękach, kupilem dji v2 miesiąc po zakupie pierwszego analoga i nie mam zamiaru narazie się przenosić na nic nowszego. Te VTX od DJI są pancerne, a gogle mają wystarczającą jakość.


no hdzero ma fajne vtxy małe, nawet do whoopów je dają - to jednak duża zaleta. Chociaż nie są już tak pancerne
  • Odpowiedz
@sirgorn:

a plotki głoszą, ze nowe vtxy (to co jest w avata, tylko standalone) mają być kompatybilne z V2

cos mi sie wydaje ze V2 to oni maja namysli te nowe co sa z Avata.

te stare V2 to teraz beda V1.2 XD
  • Odpowiedz
@90cvbn90: nie, V1/V1 to Gogle FPV "1", te nowe nazywają "dji Goggle 2" - rzecz w tym, ze V2 (stary model) jest już kompatybilny z nowym systemem (wystarczy aktualizacja fw), baaa, jest nawet bundle Avata ze starymi goglami.
Teraz tylko czekamy (podobno miesiąc) na nowy Air Unit od DJI, i rodzi się pytanie czy V2 będą kompatybilne - a to nic pewnego, bo nowe gogle 2 nie łączą się ze starymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sirgorn: pomyślą albo i nie.
Bo HDMI też z dziwnego (czytaj $$$) nie działa z niczym innym jak kontroler DJI z ekranem.

Mogą też dodać adapter połączeniowy za 199 USD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fotograf_warszawiak: nie obserwuje, bo i tak za dużo już mam sprzętu, a to silna pokusa :-)

Sam CineWhoop to bardzo specyficzna zabawka, wolne, małe, ale wyje jak 7", dość podatne na wiatr (obudowa) nimi wymagające dołożenia 600-2500 PLN na kamerę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz