Wpis z mikrobloga

Bystrzak Ty to jesteś naprawdę łeb. Robisz strima, wpada 2 czy 3k (uaktywnia się patola z UK, ale to dobrze, niech transferują do Polski hajs). Zamiast iść za ciosem i robić kolejne to czekasz na #!$%@? wie co. Czy tak trudno wymyślić jedna jakaś nowość na te strimy żeby dało się to oglądać żeby nie było to posadzenie zapętlonego od lat Parobka i wrzeszczącego Kaczora? Jesteś jak Goha - ona „jutro poogarnia”, a u Ciebie jest „na następnym strimie kogos ogarnę” albo „niedługo będą takie strmy ze zobaczycie”. Do tego plan stworzenia wspólnej federacji freakfightow z Magicalem XD Tu ciężko w ogóle to komentować No ale dobra.

Bystrzaku. Sylwestrze. Wiem, ze najważniejsze jest dla Ciebie „żeby dupa pękła” widzom bo gdy tylko wpadnie coś więcej na strimie to zaczyna się kozaczenie. Zarabiaj. Niechaj ślą Ci jak najwiecej, serio. Tylko zrób człowieku coś z tym, ze masz te jakaś popularność na YT na te 700-1200 osób i ciągnij sos dając w zamian strimy ludziom którzy lubią się wyluzować przy nich.

Przecież to zadna tajemnica ze spędzasz praktycznie codziennie czas z Siwym, zarobiony na strimach hajs ładujesz od razu na giełdę i tam gamblujesz z rożnym skutkiem. Śmieszne jest to mówienie ze „trzeba ciagle śledzić spółki, dużo czytać w internecie”. Gdyby to było takie łatwe kolego… porównać to można do zakładów gdzie goście patrzą kto wypadł ze składu drużyny i tym się kierują przy typach. Śpisz codziennie do minimum 14, a bywa i 16. Siedzisz non stop w swoim domku lub u Danusi, raz na ruski rok pojedziesz do Sobotki, Swidnicy, Wrocławia. Rusz tym łbem i koś kasę tu i teraz zamiast myśleć o jakichś giełdach. Masz takie towarzystwo które dużo potrafi „wysprzeglic” na temat Twojego życia ale to już zachowam dla siebie. Uważaj bo masz wśród siebie zazdrośników którzy potrafią #!$%@? o Tobie obcej osobie. A Ty myślisz ze „Wykop” to Twój wróg tak jakby tu było jedno stanowisko wszystkich ludzi xD

A teraz słuchaj. Rusz tym łbem. Byłeś u Esty. Czy tak trudno wziąć sprzęt do pieczary Legwana i tam zrobić strima? Chata Leszka służy za miejscowy bar dla miejscowej lumpiarni i młodocianej patoli. A skoro tak to pewnie ktoś by się nawinął. Jesteś skąpy i przez to głupi, a wystarczyłoby zaświecić Rudemu stówka i po prostu dać mu ja z góry. Dać Kindze hajs bo baaardzo chciałby jednak być z drugim bratem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i przez to pewnie dałaby się namówić na strima skoro każdy już ja widzial na FB a kobitka jest bardzo chętna na takie pieniążki jakie wpadają od Sebkow z UK :) Kup pierwszy raz alkoholu po uszy i niech to chleją. Niech się potem wyzywają i tłuką. Niech na drugim kanale leci drugi strim „mobilny” który można by było wziąć i szybko pokazać np. Jakieś dymy na klatce Legana.

Ale nie, jak zejdzie Ci kac po wyczynach z Siwym to odpalisz, Tajfun będzie jak nakręcony powtarzał te słowa, Kaczor będzie ciagle przytaczał te same opowieści typu #!$%@? Cyganerii, jazda holowana Lada 240 km i inne baśnie braci grimm. Wszystko podlane twoim mędzeniem głosem obrażonego pana i w kółko tylko „masakra jakaś, masakra jakaś”.

Albo robisz quality strimy albo się #!$%@?, podstawie jakiegoś słupa niczym pies Aron (ja nie mogę, mam swoją prace i życie). I będą takie strimy. Wykupie Leszka rozliczając się z nim uczciwie. Oczywiście to już mowie pół żartem ale nie zdziw się jak ktoś przejmie tych lumpow. Ejbry Siwego to było gowno, ale… mogą próbować inni.

Pozdrawiam tych dla których przeczytanie więcej nich trzech zdań to problem. No ale zakonczenie edukacji na 6 klasie szkoły podstawowej ma taki efekt. Pozdro.

#bystrzaktv #patostreamy #danielmagical
  • 6
@Kuntakinte666: Za duże masz oczekiwania wobec tego przećpanego łba. On od dawna ma #!$%@? w te strimy, bo w sumie po co się starać jak i tak ludzie zapełnią cel wyzywając pijanego wujka albo ojca mitomana ze szczękościskiem przez donejty. Gdyby nie oni, to na dzień dzisiejszy skręcałby szlugi fletynowi na budowie. Już nawet Ciapków nie zaprasza, bo bez nich jak nic się nie dzieje to i frajery wysyłają takie same
@America: Problemem są też łby typu Pajonk którzy ciągle wysyłają te same donejty. No fajnie się oglądało #!$%@? Parobka, ale szczere to było z 3 lata temu, ale teraz widać, że jest to sztuczne, że pajacuje. Kaczor i Tajfun ciągle te same opowieści, mają tak łby przepite, że nie pamiętają, że mówili to już 5000 razy?

Oczywiście obiecanego pleneru nie było, a lato powoli się kończy. Ale spokojnie, będzie wszystko i