Wpis z mikrobloga

Jechałem tam jakieś półtorej godziny temu, zaraz po wypadku. Tiry ładnie zjechały na prawy, lewy przykleił się do bandy, środkowy zjechał na skrajny prawy, to idioci zaczęli tworzyć czwarty pas, i co chwila służby nie miały jak przejechać. Po prostu ręce opadają, w końcu się #!$%@?, zajechałem jednemu debilowi drogę i pytam czego #!$%@? nie rozumie w idei korytarza życia, to przeprosił i normalnie stanął z całą resztą
@Monialka wg. Policji osobówka walnęła w koło wywrotki i kierowca stracił panowanie. Czekam na 1 styczeń i porządne kontrolę na SKP włącznie ze spalinami i mam nadzieję światłami to zniknie pewnie ze 20-30% aut z ulic i nie będzie już tyłu problemów. Niby ludzie w sprawnych autach też popełniają błędy, ale przynajmniej będzie luźniej i ciężej będzie w kogoś przydzwonic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bordowa_rapha: byłby jeden sposób, ograniczenie na terenie obwodnicy do 100 z fotoradarami i odciebkowym pomiarem. Uspokoiłoby to ruch i możnaby jeździć spkojniej i wykonywać mniej gwałtowne ruchy. Dupska jednak by wielu pękły ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ludzie jadą jak potrzepani po tej drodze. Z lewego na prawy a 700m dalej z prawego myk od razu na lewy bo przecież za 500m zjeżdżam z AOW do fabryki a jadę 130km/h to będę na zjezdzie 15 sekund szybciej ( ͡º ͜ʖ͡º) i tak dzień w dzień. Rano jest jeszcze większe wariactwo w kierunku Bielan, szczególnie jak mija się zjazd na Mokronos za którym 1500m dalej