Wpis z mikrobloga

Nie polecam DPD, zostawiają paczki na klatce schodowej na progu drzwi mimo, że nie ma kto paczki odebrać. A co gdyby to ktoś ukradł?
Kompletnie bezmyślne zachowanie. Skarga złożona jak i poprzednim razem gdy zostawili paczkę u obcej mi osoby, choć podejrzewam, że firma ma kompletnie gdzieś to jak jej kurierzy obchodzą się z paczkami. #dpd #bylejakosc #skarga #niepolecam
Pobierz DosKapp4 - Nie polecam DPD, zostawiają paczki na klatce schodowej na progu drzwi mimo...
źródło: comment_1661428113jl6OwFvSqYSJk3AJVlSlkq.jpg
  • 14
@DosKapp4 trafiłeś na slabego kuriera, mój zawsze dzwonil pytac co ma zrobic z paczką aż w koncu mu powiedziałam że cokolwiek zamawiam to ma zostawic pod drzwiami, zadzwonić dzwonkiem i spadać (ale musialam na to wyrazić zgodę chociaż wszystko na gębę). Od razu też dostaję powiadomienie mailem że paczka doręczona więc jak mnie nie ma dłużej to proszę sąsiadów o przechowanie. Wszyscy zadowoleni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m4rtinus: Nie każdy sprzedawca niestety wysyła do paczkomatu.
@DosKapp4: Do mnie kurier DPD zawsze dzwoni z 15 minut wcześniej. Nie pamiętam żebym miał jakieś problemy. Nie to co z #!$%@? UPS i DHL.
Skarga złożona jak i poprzednim razem gdy zostawili paczkę u obcej mi osoby, choć podejrzewam, że firma ma kompletnie gdzieś to jak jej kurierzy obchodzą się z paczkami


@DosKapp4: odpowiedź za DPD - "przyjęliśmy Pana skargę ale #!$%@? nas to obchodzi... a w ogóle jak się zamawia paczkę to jest się pod wskazanym adresem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skargę xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaChMiNick: @yhbgrobdoivbvwamsv: Czyli dla was normalne jest, że kurier bez informacji wam zostawia paczkę na klatce? Oki, sounds legit XD


Jak nikogo nie ma w domu to należałoby zadzwonić, albo ponowić próbę doręczenia następnego dnia - to tak w ramach informacji dla was…

@DosKapp4: oczywiqcie, to standard dla gownopaczek, wygodniejszy dla wszystkich.
Jak jest cos ważne to wtedy fakt, robi sie specjalna opcje.
Czyli dla was normalne jest, że kurier bez informacji wam zostawia paczkę na klatce? Oki, sounds legit XD

Jak nikogo nie ma w domu to należałoby zadzwonić, albo ponowić próbę doręczenia następnego dnia - to tak w ramach informacji dla was…


@DosKapp4: Znaczy dla mnie to nie jest normalne ale chcieliśmy tanich paczek to mamy - oczywiście z odpowiednią jakością usługi. Punktując Twoje wypowiedzi:
1) Należało by zadzwonić?! Nawet automatyczny SMS