Wpis z mikrobloga

Nie polecam DPD, zostawiają paczki na klatce schodowej na progu drzwi mimo, że nie ma kto paczki odebrać. A co gdyby to ktoś ukradł?
Kompletnie bezmyślne zachowanie. Skarga złożona jak i poprzednim razem gdy zostawili paczkę u obcej mi osoby, choć podejrzewam, że firma ma kompletnie gdzieś to jak jej kurierzy obchodzą się z paczkami. #dpd #bylejakosc #skarga #niepolecam
DosKapp4 - Nie polecam DPD, zostawiają paczki na klatce schodowej na progu drzwi mimo...

źródło: comment_1661428113jl6OwFvSqYSJk3AJVlSlkq.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 14
@DosKapp4 dla nie których ludzi takie rozwiązanie jest wygodne szczególnie jak ktoś zamawia coś o niewielkiej wartości. Niemniej jednak uważam, że powinna być to opcja do wyboru a nie norma.
  • Odpowiedz
@DosKapp4 trafiłeś na slabego kuriera, mój zawsze dzwonil pytac co ma zrobic z paczką aż w koncu mu powiedziałam że cokolwiek zamawiam to ma zostawic pod drzwiami, zadzwonić dzwonkiem i spadać (ale musialam na to wyrazić zgodę chociaż wszystko na gębę). Od razu też dostaję powiadomienie mailem że paczka doręczona więc jak mnie nie ma dłużej to proszę sąsiadów o przechowanie. Wszyscy zadowoleni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m4rtinus: Nie każdy sprzedawca niestety wysyła do paczkomatu.
@DosKapp4: Do mnie kurier DPD zawsze dzwoni z 15 minut wcześniej. Nie pamiętam żebym miał jakieś problemy. Nie to co z #!$%@? UPS i DHL.
  • Odpowiedz
Skarga złożona jak i poprzednim razem gdy zostawili paczkę u obcej mi osoby, choć podejrzewam, że firma ma kompletnie gdzieś to jak jej kurierzy obchodzą się z paczkami


@DosKapp4: odpowiedź za DPD - "przyjęliśmy Pana skargę ale #!$%@? nas to obchodzi... a w ogóle jak się zamawia paczkę to jest się pod wskazanym adresem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skargę xD
  • Odpowiedz
@NaChMiNick: @yhbgrobdoivbvwamsv: Czyli dla was normalne jest, że kurier bez informacji wam zostawia paczkę na klatce? Oki, sounds legit XD

Jak nikogo nie ma w domu to należałoby zadzwonić, albo ponowić próbę doręczenia następnego dnia - to tak w ramach informacji dla was…
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaChMiNick: @yhbgrobdoivbvwamsv: Czyli dla was normalne jest, że kurier bez informacji wam zostawia paczkę na klatce? Oki, sounds legit XD


Jak nikogo nie ma w domu to należałoby zadzwonić, albo ponowić próbę doręczenia następnego dnia - to tak w ramach informacji dla was…

@DosKapp4: oczywiqcie, to standard dla gownopaczek, wygodniejszy dla wszystkich.
Jak jest cos ważne to wtedy fakt, robi sie specjalna opcje.
  • Odpowiedz
Czyli dla was normalne jest, że kurier bez informacji wam zostawia paczkę na klatce? Oki, sounds legit XD

Jak nikogo nie ma w domu to należałoby zadzwonić, albo ponowić próbę doręczenia następnego dnia - to tak w ramach informacji dla was…


@DosKapp4: Znaczy dla mnie to nie jest normalne ale chcieliśmy tanich paczek to mamy - oczywiście z odpowiednią jakością usługi. Punktując Twoje wypowiedzi:
1) Należało by zadzwonić?! Nawet automatyczny SMS
  • Odpowiedz