Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie, że ukr4inki różnią się czymś od p0lki to jesteście w błędzie.
Na siłownię która chodzę, jest sporo trenów z UA którzy byli u nas na długo przed wybuchem wojny.
Przez ostatnie pół roku zjechało sporo ukrainek które zostawiły tam mężów, narzeczonych.
Nie raz już byłem świadkiem jak taki ukraiński chad obraca tutaj pannę z UA.
Najwyraźniej 6 msc to wystarczający okres aby zapomnieć o walczącym na wojnie mężu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę to przykre, chłop codziennie rano wstaje i nie wie czy przeżyje a jego kobita wstaje i dławi się penisem kolegi
#p0lka #ukrainka #blackpill #zwiazki #milosc #wojna #pieklomezczyzn #pieklokobiet
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
penisem kolegi


@ChlopakNaMedal: nie jestem jego kolegą.

A poważnie, Ukrainki są różne, tak jak Polki. Mają jednak swoje typowe cechy narodowe, zupełnie inne niż nasze.
  • Odpowiedz
@ChlopakNaMedal Ale ktoś twierdził kiedykolwiek inaczej? Przykładowo w Polsce wśród młodych ludzi 1/3 małżeństw kończy się rozwodem. Na Ukrainie natomiast 60% młodych małżeństw kończy się rozwodem, czyli wchodząc w związek małżeński jest dosłownie większa szansa, że kobieta kopnie cię w dupę niż, że zostaniecie razem. Jedyna przewaga Ukrainek na Polkami to fakt, że są ładniejsze, ale to tyle.
  • Odpowiedz
@ChlopakNaMedal: Napisze jeszcze raz, bo moderator skasował moją odpowiedź zapewne z powodu tego że zawierała wulgaryzm, bo sugerowanie że skasował go ze względu na cenzure myśli byłoby niegrzeczne.

Jeśli myślicie, że ukr4inki różnią się czymś od p0lki to jesteście w błędzie.


Kobiety kształtuje otoczenie i kultura w której przebywają. One się zawsze dostosują do tego otoczenia w którym są, w taki sposób aby było to dla nich korzystne i wygodne.
Także
  • Odpowiedz
@harold97: bzdura sa o ladne i od #!$%@? spasionych macior.jedyna przewage nad polkami to widac jedynie w tym ze maja ladniejsze i zdrowsze włosy na glowie,jakies warkocze itp
A nie jak jiz 16 letnie polki jakas sloma pofarbowana.50/50
  • Odpowiedz