Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1066
Uwaga! Zaczynamy nitkę z oryginalnymi polskimi serialami, żadne podrabiańce na licencji.

Moja propozycja: Ranczo, jeden z lepszych polskich seriali, możliwe że najlepszy komediowy.

W ogóle to właśnie teraz szukając plakatu Ranczo, dowiedziałem się ze scenariusz pisał Robert Brutter, czyli ta sama osoba która pisała scenariusz Rodziny Zastępczej xD

#seriale #glupiewykopowezabawy
Pobierz pesymistyk - Uwaga! Zaczynamy nitkę z oryginalnymi polskimi serialami, żadne podrabia...
źródło: comment_1661410822nurO4dGAVvf5EOlRD85OKX.jpg
  • 194
kaliber-200-volt


@zjadacz_Cebuli:sensacyjny serial komediowy z elementami science-fiction w reżyserii Bartosza Walaszka. Serial ten wyprodukowany przez GIT Produkcję emitowany jest na kanale Rebel:tv
RBL.TV) – polska stacja muzyczna uruchomiona 14 grudnia 2009, istniejąca w latach 2009–2014,


Brzmi ciekawie, gdzie to można zobaczyć?
@zjadacz_Cebuli: Z chęcią bym się zapoznał, ale jako wzrokowiec (nie mówiąc o dźwięku) to jednak poszukam czegoś nowego na netflix/hbo/amazon.
A szkoda - bo może to tekstowa perełka? Cóż, wszystkiego w życiu nie obejrzę.
@pesymistyk: Siła Wyższa. Strasznie niedoceniany serial o kilku zakonnikach, którzy przez brak funduszy postanawiają skorzystać z pomysłu jakiejś korpobabki z depresją i poprowadzić kurs uczciwości dla polityków o różnych poglądach (kto z jakiej partii od razu można sie domyślić). W międzyczasie muszą się uporać z buddyjskim mnichem prowadzącym kursy medytacji. Spoko serial, trochę miejscami za dużo dennego romansu, ale humor lepszy niż w Ranczu bym powiedział. Jest nawet ławeczka na
Pobierz Kagernak - @pesymistyk: Siła Wyższa. Strasznie niedoceniany serial o kilku zakonnikac...
źródło: comment_1661422167fzaxMDrbwRtzOTvLmKoxGc.jpg
aleś Ty ogarnięty, przeczytaj główny post:

oryginalnymi polskimi serialami, żadne podrabiańce na licencji.


Nie jest napisane, że serial ma nie być na podstawie książki tylko ma być produkcją krajową, wymyślony w kraju a tu nawet książka, na której podstawie powstał jest napisana przez polaka. Nie są to seriale na licencji, są Polskie w 100%.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Netrunner_: do dziś pamiętam scene jak komisarz grany przez Pawła Wilczaka wbija na parking pod swoje subaru, a tu Borys Szyc probuje mu je ukraść :D Wilczak podchodzi, kopie go w dupe, Szyc wstaje przerażony. Wilczak mówi do niego "Ty wiesz, że moja fura jest nietykalna?" - pyta policjant
- Ale to niemożliwe, pan ma subaru
- No, to jest subaru... - odpowiada komisarz
- Ale to nowsze, ja nie wiedziałem...