Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Dzień eeeee dobry, panowie ja wam powiem tako jedno rzecz… Myśmy po to w UEFA stworzyli dodatkowy puchar, żeby takie drużyny jak Ra.. Raków albo albo Lech mogły sobie na jesieni jeszcze w tym pucharze pograć. I tak patrzyłem na te ostatnie… spotkania tych drużyn i ja powiem że to mogło się, się podobać. Ale że co mówisz Tomeczku? Że jak Lech słabo zagrał? No może i słabo, ale dwie bramki zdo…? Zdobył. A wy później będziecie mówić, będziecie opowiadać że Boniek nie wysłał VARu na Lige Konferencji… Jaki gol ze spalonego? Jaka nieuczciwa rywalizacja?! Nie no, panowie, tak to my nie bedziemy eeee rozmawiać.

PIŁKA NOŻNA

18:00 – Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA – Polsat Sport Premium 1

18:55 – Slavia Praga (1)-(2) RAKÓW CZĘSTOCHOWA – TVP2, TVP Sport (Mateusz Borek i Robert Podoliński)

20:25 – F91 Dudelange (0)-(2) LECH POZNAŃ - TVP Sport (Jacek Laskowski i Michał Żewłakow)

BOKS

20:00 Gala Boksu, Tirana, Albania: Florian Marku – Miguel Parra Ramirez – Canal+Sport 2 (Edek Durda i Janusz Pindera)

KOLARSTWO

14:30 – Vuelta a Espana, Hiszpania: etap 6 – Eurosport 1 (Tomasz Jaroński i Dariusz Baranowski)

KOSZYKÓWKA

18:25 - Eliminacje mistrzostw Europy – 1. kolejka, grupa E: POLSKA – Chorwacja – sport.tvp.pl (Piotr Sobczyński i Ryszard Łabędź)

DLA ZBOCZEŃCÓW

SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET
11:00 – 18:30 - PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Warszawa

#mecz #biedarozpiska #pilkanozna #dzienmeczowy #ekstraklasa
Pobierz
źródło: comment_1661406131jZWKNl1sDcYkG06fvTaElQ.jpg
  • 6