Wpis z mikrobloga

Ile powinienem zawołać na start jako osoba bez expa komercyjnego w Python Django na Juniora? Spore korpo w Polsce.
Ogarniam: Python, Django, Docker, GIT, podstawy JS/ frontendu, DRF, bazy danych. Mam jakieś dwa małe własne projekty na koncie.
Czy 5000 brutto (UoP) to będzie przesada na start? (przebranżowienie z inżyniera R&D, samouk xd)

#pracait #python #django
  • 11
Ogarniam


@SilentSan: Duża pewność siebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli pierwsza praca w Python i faktycznie dobrze ci to idzie, to ok, a nawet wziąłbym mniej. Po roku, na rozmowach rocznych, będziesz mógł spokojnie renegocjować na docelowe warunki odpowiadające twoim umiejętnościom.
@saviola7: wiem jak działaja ify, myślałem, że wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie też tak myślałem, ale cykam się biedować bo muszę zejść z mojej aktualnej pensji poniżej na początek.
@TMP_2137: zdania rabinów są podzielone (ʘʘ)
muszę zejść z mojej aktualnej pensji poniżej na początek.


@SilentSan: Jaka ja się przebranżawiałem ponad 6 lat temu, to na szczęście nie miałem takich dylematów, bo zarabiałem grosze. :) Jako "inżynier R&D" możesz spokojnie startować od wyższej kwoty, rekruter powinien wychwycić, że masz coś wspólnego z tworzeniem czegoś (zapewne nowych rozwiązań).
@badmike: Ja zaczynałem od kwoty + 300 zł netto w porównaniu do poprzedniej pracy (budżetówka), żeby bez presji, stopniowo, się rozwijać.

@SilentSan: Wspomnij, że nie chcesz za bardzo schodzić w dół z pensji w porównaniu do obecnego stanu. Szczerze i na pewniaku.