Wpis z mikrobloga

Jako że ostatnio miała miejsce premiera Saints Row, a ja jestem skąpym patafianem postanowiłem zagrać sobie w trójkę tak dla zrozumienia tego fenomenu(?). Zakupiłem więc #saintsrow3 w zremasterowanej wersji na Xbox Series i jakie było moje zdziwienie że gra nie działa w 60 klatkach na Series X. Na moje oko to tak z 40-45 ma max. Wiem że pewnie zaraz wyleją się komentarze, że przecież działa w 60, ale jeszcze upośledzony nie jestem i wiem jak działa gra w 60 klatkach. Coś tam można zmienić? Bo widzę, że na youtube ludzie śmigają w 60 fps z okazjonalnymi spadkami. W opcjach nie widzę żadnej opcji przełączania trybu graficznego.
#xbox
  • 5
@Medonix: Nie ma tam nic w opcjach, ale chyba problem rozwiązany. Spadek nastąpił po przejściu pierwszej misji i wylądowaniu na ulicy w otwartym świecie. Postanowiłem wyłączyć grę, wywalić ją z Quick Resume i… gotowe. Po ponownym uruchomieniu mam 60 klatek. To już drugi bug w ciągu 20 minut grania. Ale póki co - jestem dobrej myśli, przynajmniej teraz już działa w 60 klatkach.