Wpis z mikrobloga

Jak wielu ludzi wie z moich komentarzy jestem katolem, a równocześnie reakcjonistą, monarchistą i tradycjonalistą. Jestem również zwolennikiem intronizacji Pana Jezusa na króla Polski. Przeczytałem na ten ten temat sporo, z różnych źródeł(w 97% nie od X. Natanka) i wszystko układa się w logiczną całość. Potwierdzenie słuszności tego rozkazu Pana Boga, który przekazał przez sługę Bożą Rozalię Celakówne, znajduje w piśmie świętym, w społecznej nauce Kościoła i w encyklice papieskiej Quas Primas Piusa XI. Również w książce "Anioł stróż Polski- Orędzia", która ma imprimatur arcybiskupa Dzięgi. Wrzucam ten filmik, który wprowadza w idee i problematykę intronizacji. http://www.youtube.com/watch?v=6drOyfQgOi8

Jak ktoś się zainteresuje będzie chciał więcej o tym przeczytać, to mu prześlę, a mam tego materiału sporo. Zapraszam również na stronę intronizacja.pl
  • 9
  • Odpowiedz
@mamutatumam: ale to, co wiesz i w co wierzysz opierasz na różnych źródłach. A z różnych źródeł możesz wyczytać, że Bogiem i władcą świata jest latający potwór spaghetti. Skąd więc masz pewność, że to, w co wierzysz, jest słuszne?
  • Odpowiedz
@Cicer_Cum_Caule: Jednym z argumentów za tym jest to, że najbardziej przeciw temu wypowiadali się biskupi podejrzani o współpracę z SB tacy jak arcybiskup Życiński (TW Filozof). Jeżeli coś zwalczają agenci kościelni, to duża szansa, że jest ważna sprawa, o która warto powalczyć.
  • Odpowiedz