Wpis z mikrobloga

@PomocnikBob: P.S. Myślisz, że prawdziwa Coca-Cola jest bardziej zdrowa i lepiej smakuje od gównokoli? Obydwa napoje są totalnym cukrowym gównem a wykopek @420Mordo się zesrał o niby podróbę i grubość portfela jakiegoś kolesia z neta :D
  • Odpowiedz
@chocotaco: rozumiem do czego chciałeś nawiązać, ale całkowicie nie trafiłeś z przykładem. MCDonalds jest uznawany za śmieciowe jedzenie i temu do tego typa dziennikarze się przyczepili bo jak to "bogaty a je tanie i niezdrowe jedzenie", a nie np że je Mcdonalds a nie craftowego burgera od szefa kuchni. Natomiast u mrożona sprawa jest całkowicie inna, bo pije gówno cole, zamiast dołożyć 2 zł i pić lepszą w smaku. Tak,
  • Odpowiedz
bo pije gówno cole, zamiast dołożyć 2 zł i pić lepszą w smaku. Tak, uważam że CocaCola od tej biedronkowej jest lepsza w smaku, ma więcej gazu i nie ma posmaku zwykłego cukru.


@PomocnikBob: 60% ludzi woli smak pepsi, wiec primo dla wiekszosci CocaCola to gówno cola, dwa CocaCola zmieniła i ColaCola dzisia to nie ta sama co 10 lat temu. Trzy biedronkowa też zmienia skład, tylko na lepsze, i
  • Odpowiedz
@Janczixd: Ja też spróbowałem i uważam, że to najgorsze gówno ;) Nie wiem gdzie widzisz taki sam smak, no chyba, że coś się zmieniło przez ostatnie 5 lat w smaku tej biedronkowej
  • Odpowiedz
@Janczixd: Kiedyś tak było, że biedronkowa cola smakowała a właściwie nikomu nie smakowała i nie była podobna do niczego, ot taki napój. Ale teraz się to zmieniło na plus. Osobiście też bardziej wolę biedronkową colę bo jest tańsza a w smaku zbytnio nie wyczuwam różnicy, zwłaszcza kiedy jest mocno schłodzona. Jedynie mam wrażenie, że jest minimalnie słodsza od zwykłej. Jest jeszcze Hoop Cola i ona dosyć znacznie odbiega smakiem od
  • Odpowiedz