Wpis z mikrobloga

Miałam stronę internetową postawioną na #wordpress na #ovh i jakis wirus mi sie musial wkrasc na strone, bo od razu po wejsciu na nia jest redirect na inna, kiedy probuje sie zalogowac na strone to tez od razu leci redirect, nie jestem w stanie nawet wpisac danych logowania, czy jest inny sposob na zalogowanie sie na stronę?
  • 7
  • Odpowiedz
@manyanae
Bez strony ciężko powiedzieć, ogarnij w jaki sposób leci przekierowanie, czy po domenie, httacces czy w inny sposób.

Zdarza się, być może WP nie był aktualizowany albo jakaś lipna wtyczka czy szablon
  • Odpowiedz
@manyanae: no najłatwiej to po prostu ją odwirusować. Jeżeli się to stało całkiem niedawno i nie ma tam nowych danych to można spróbować wgrać backup, jeżeli stało się to jakiś czas temu to trzeba ręcznie przeczyścić pliki + ewentualnie bazę danych.
  • Odpowiedz
@damianooo8: W phpmyadmin wywaliłam aktywny motyw, po prostu nic nie wpisałam i otwiera sie biała strona bez przekierowania, kiedy dodam /wp-admin to znowu przekierowywuje
Wtyczki też wyłączone
  • Odpowiedz
@damianooo8: @ArekJ: edit: udało mi się zalogować na stronę jako admin, dopóki jestem zalogowana wyświetla sie ok, po wylogowaniu albo na innej przegladarce dalej idzie przekierowanie, ale przynajmniej moge cos zrobic
  • Odpowiedz