Wpis z mikrobloga

@Jarkendarion: nie chcę wam psuć zabawy, ale tą mityczną samotną matkę szukającą bankomatu to wymyśliliście wy stulejarze xD. Nie ma takich kobiet. 99% samotnych kobiet chce za wszelką cenę pokazać jakie to są samodzielne, samowystarczalne, mądre i zaradne. Nie ma takiej opcji żeby któraś się dała #!$%@?ć w układ, gdzie jest dla kogoś ciężarem, bez pracy i istnieje duże ryzyko, że zostanie w każdej chwili wykopana na ulicę bez środków do
@sikalafou: Kilka razy samotne matki chciały się do mnie #!$%@?ć, widac było, że facecie im zrobili dziecko i szybko zwiali, a one szukały jakiejkolwiek drogi by ktoś je przygarnął. Jedna była na tyle namolna, że udałem, ze biorąc numer oddzwonię pierwszy, nie oddzwoniłem nigdy, też coś, nie mam na czole napisane przytułek,
@Jarkendarion: bo gosciu porownujesz mechaniczny sex z prostytutka za ktory placisz do prawdziwego pozadania, ktorego nigdy w zyciu nie doswiadczyles dlatego nie wiesz nic.
Po seksie z diva masz ochote sie prawdopodobnie opluc ze jestes takim gownem, ze musisz za sex placic, a Jak kobieta Cie pozada prawdziwe to jest to uczucie nie do opisaia, ktorego jeszcze nie doswiadczyles.
@k98osiem: takie gówno, że jako przegryw musisz iść na 100 randek zanim z jedną łaskawie ci coś wyjdzie
a jak pisali na wykopie ,,no tą kawę to facet powinien postwić nie być tzipą "xD
a to tylko początek inwestycji i gwarancji na sekces nie masz

Jak jesteś ładny to nie zrozumiesz, bo ty masz związek za sam fakt twojego istnienia a nie za to co posiadasz ¯\_(ツ)_/¯