Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie w większości wołają policję jak nie umią sobie z czymś poradzić? Kiedyś miałem taką sytuacje że piłem z #patus #sebix piwo, bo kiedyś losowy typ z ulicy wbił się na naszą posiadówe w plenerze i obrażał mnie, był pijany. Patus nie wiele myśląc wyjął z plecaka zrobionego baseballa i typ leżał na ziemii dodam że było to w nocy na ulicy i policja przejeżdżała akurat wtedy z 500 metrów byli od nas.
Ja oczywiście nie wiele myśląc to w pewien sposób mu zaufałem bo była jeszcze taka druga akcja.
Ale że człowiek głupi to jak wypił z nim piwo to dostał od razu dziesione dodatkowo grożąc nożem jak w tym filmie z taksówkarzem.
Oczywiście nigdzie tego nie zgłaszałem cóż jeśli mu powiedziałem że się urywa film po klonie to wcale się nie dziwie tego jego dziesiony.
Dlaczego o tym pisze? Bo społeczniaki mnie bez podstawnie na komendę zgłaszają i teraz będzie sprawa bo odmówiłem przyjęcia mandatu za rzecz której nie zrobiłem. Nie raz mnie to spotkało.
#przegryw
  • 4
@Wykopen12: no ale co to da? Nauczysz ich zasad? Zwykli ludzie wołają policję jak nie umią użyć np. Środków Przymusu Bezpośredniego lub nie mają a im się coś dzieje.
Najśmieszniejsi są dla mnie ochroniarze w sklepach. Eh. Praca tragiczna.