Wpis z mikrobloga

@DEJW88: Nic raczej z tego nie bedzie. Juz bylo jakis dwoch typow, ktorzy straszyli Zabielskiego, ze opublikuja materialy z jego domowek, gdzie laskom niby byly dosypywane rozne piguly, a pozniej byly one wykorzystywane w pokojach przez Zabielskiego i jego przyjaciela z ktorym organizowali domowki. Po kilku dniach straszenia i wrzucenia jakis dwoch filmikow z cenzura sprawa ucichla. Poza tym tam zbyt wielu influ jezdzilo na te domowki, kazdy bedzie kryc kazdego.
@bartexx96: oglądałeś te fragmenty? Ten Yoshi czy jak mu tam na koniec mówi po tym jak paradiowali Zabielskiego "i będzie duża dra..." nie kończąc, a Natan że Zabielskiemu psycha siądzie, a na pewno psycha siądzie mu niedługo, więc jeśli to nie baity, to ta drama będzie o Zabielskim.
Tylko, ze o tych imprezach mowi sie juz od kilku miesiecy, a do dzisiaj sa tylko plotki. Mam paru znajomych w wwa i tez mi opowiadali, ze tam to grube nagrania lataly i sporo osob takie posiada, ale raczej nikt nie odwazy sie to gdziekolwiek naglosnic. No chyba, ze faktycznie jakas osoba wplywowa sie wziela za ten temat i planuje zrobic o tym grubszy material, ale z drugiej strony skoro te laski
@bartexx96: Pytanie jeśli ta drama wyjdzie i będzie o Zabielskim to jakie konkretne zarzuty będą mu postawione, gwałt lub jego próba, czy np. dosypywanie czegoś wydają się być czymś za mocnym, chyba że komus na nieswiadomce zdarzyło się puknąć 14-latkę, czy coś, zobaczymy
@DEJW88: Zobaczymy jak sie sprawy potocza. Kazdy niby cos wie, ale nikt nic nie powie. Podejrzewam, ze sprawia rozejdzie sie po kosciach. Poza tym dziwnym trafem jak wyszly pierwsze glosy, ze Zabielski tam wykorzystywal malolatki to nagle on przestal organizowac domowki. Jak na moje, to po prostu lekko sie obsral nagonki i nie ma to nic wspolnego z tym, ze ma walke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartexx96: "sa sobie same winne" no bez przesady to że idą na imprezę nie znaczy że od razu zakładają że zostanie im coś dosypane a potem zostaną zgwałcone, o ile coś takiego miało miejsce, ale nawet u barankiep było nagranie, za pierwszym razem nawet źle ocenzurował jak jakaś jedna typiara jest z 3 kolesiami, do samego stosunku tam nie dochodzi ale tylko można się domyślać co było potem
@DEJW88: @bartexx96: @adammmmm: @BombaskaEskadraLotnicza: Ja wiem o co może chodzić, jakiś youtuber, któremu zasięgi już uciekły nagrał film opowiadając, że zabielski jest psychopatą, oszukał go na kilka czy tam nawet kilkanaście tysięcy złoty, straszył go z jakimiś czeczenami itd. Nie mogę tego filmu znaleźć, być może został już usunięty, ale może o to chodzić.