Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Pamiętacie moje wpisy o grubych szortach przy kursie powyżej 400 ? Wtedy gdy były przecieki z gameplejem ? Tak tylko przypominam bo szorty zamknięte na dwucyfruwce jakis czas temu, a to gówno dalej leci ... Gdzie wyznawcy? Dlaczego siedzą cichutko? Pisaliście vze mimo wszystko to będzie hit ;). Wtedy pisałem i powtórzę , obecnie ta firma nawet 50 zl bie jest warta , lepiej nawet 20 zl to dużo. Hedyna wartość do wiedźmin , i to że zrobią 4 ... I będzie to samo studio co przy 3 :)
#gpw #gielda #cdprojektred #cyberpunk2077
  • 20
@d1ck mi już wszystko jedno pozycji nie mam . Ale przy 400 jak brałem S , to też takie asy były co mi pisały ze na dwucyfrowke nie zleci ;) a dziś 80... A ja szorty po 90-99 zamykałem
@theoforos1: wypowiadasz się na tematy tak jakbyś wszystko wiedział a głupoty piszesz:
Tu masz na temat nieruchomości:
https://www.cdprojekt.com/pl/media/aktualnosci/cd-projekt-kupil-kompleks-nieruchomosci-przy-jagiellonskiej-74-w-warszawie/

Tu masz na temat kasy na koncie: https://www.cdprojekt.com/pl/inwestorzy/podstawowe-dane-finansowe/

Łączna wartość rezerw finansowych w postaci Środków pieniężnych i ekwiwalentów środków pieniężnych, Lokat bankowych powyżej 3 miesięcy oraz płynnych aktywów finansowych w formie nabytych obligacji skarbowych w posiadaniu Grupy na dzień 31.03.2022 r. wynosiła 1 261 582 tys. zł.

Koszt wyprodukowania cyberpunka to jak dobrze
@idainadenshigijutsusha: @pablo397: mamy teraz na giełdzie trend spadkowy i wszystkie firmy spadają, niektóre spadają mocniej niż powinny. W pewnym momencie będzie dołek ale kiedy to będzie? Trzeba patrzeć na wig20 i trend w USA, bo mogą być mega okazje można powiedzieć: "okazje życia". Gdy spółka nie ma długu ma dużo $$ ma pomysły i zarabia na swoich produktach to naprawdę to jest dobra spółka. Kwestia ceny.
@theoforos1: kapitalizacja to 8,5 mld ( 1,2 mld w gotówce ), któryś analityk pisał o tym, że marka wiedźmin jakby ją sprzedać na rynku to jest warta z 10 mld pln. Naprawdę uważasz, że to jest nadal zbyt duża kapitalizacja?
@acpiorundc: 10mld za marke wiedzmin :) :) analitycy rok temu pisali ze stopy procentowe dzis beda 0.25 do maks 0.5 :) analitycy dawali Lehamnowi malsymalne noty tuz przed upadkiem :) analitycy pisali ze lotos bedzie po 0 :)