Wpis z mikrobloga

Hej
Urządzam nową pracownię ceramiczną i przychodzę z super ważnym pytaniem - czy ktoś z Was, aby przypadkiem nie robi właśnie remontu łazienki i ma na zbyciu niepotrzebny kibelek?
Z wielką wdzięcznością przyjmę go za czekoladę, piwko, czy nawet cukier. Lub za ręcznie robioną ceramikę, toczoną na kole garncarskim :).

#gdynia #gdansk #sopot #trojmiasto #pytanie #remontujzwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kosedek: To byłam ja! :D Twój kibel był kapitalny, ale w nowy miejscu mam to samo, jeszcze jedna przeprowadzka i wyspecjalizuję się w poszukiwaniu używanej ceramiki łazienkowej xd. Może masz jeszcze jakiś na zbyciu na balkonie? :D
  • Odpowiedz
@adrwas: Pracownia na Struga 16 w Gdańsku, tak jest, będą zajęcia, warsztaty, można polepić, jak tylko ogarnę kulturalną ubikację to koniecznie zapraszam, można zrobić coś pięknego :D.
  • Odpowiedz
@Boropig: Sam się przeprowadzaiłem i poszukuję armatury łazienkowej w dobrym stanie. Kibel co prawda już mam, więc bezpośredniej konkurencji robić nie będę, ale jak coś się znajdzie, to dam znać. Może białej szafy przesuwnej z sypialni potrzebujesz, oddam i jeszcze dopłacę, że ktoś to wziął XD
  • Odpowiedz
@Boropig mam nowy kibel w opakowaniu od góry jest lekko uszczerbiona pokrywa nie przeszkadza w użytkowaniu. Może wpaść jak masz niedaleko kujawsko pomorskie niedaleko Torunia
  • Odpowiedz