Wpis z mikrobloga

Ograłem wszystkie pokemony.
Sprawdziłem Zelde BOTW, odpuściłem po paru godzinach
Sprawdzilem Lugi Mansion, po 4 pietrach mi sie juz nie chce
Sprawdzilem Animal Crossing, po 8 dniach sprzedałem
Sprawdziłem demo Monster Hunter i wiem że nie jest dla mnie

Teraz mam switcha na którym gram w: diablo III, disco elysium, borderlands

W Stardew Valley czy inne indyki wole grac na PC

Najlepsze? Zapłaiłem w MM kilka miesiecy temu 1400zł, teraz używki v2 po 800-900 zł lataja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeb** #nintendoswitch, kupuje ps5 lub xss
  • 11
@KromkaMistrz: same here, tylko moj v1 sie kurzy nieuzywany chyba gdzies od roku.

Skąd wy sie bierzecie


@suqmadiq2ama: liczylem na fun, liczylem na miodnosc, liczylem na ciekawy gameplay... od wszystkiego od N sie odbilem, od exclusivow sie odbilem, jedyna gra ktora mi podeszla to rabiddsy.
Reszta to dla mnie crap dla dzieci, gdzie wiekszy fun byl z byle gownianej gierki na amidze.

Gralem troche w indyki, bo przenosnosc to dla
@suqmadiq2ama: @PurpleHaze: przepraszam, jeszcze kupilem ring fit, taki zachwalany, ze to takie super polaczenie treningu i gry... nope. MOŻE jeśli chodzi o gry imprezowe w 2-3-4 osoby, jakies mario kart, mario party czy inne coopy kanapowe - to jest super sprzet, ale pozatym, trzeba czuc ten klimat. I wydaje mi sie ze albo kochasz wiekszosc produkcji nintendo, albo ich nie czujesz zupelnie. wszystkich co do joty.
@KromkaMistrz: ring fit, pomysl ciekawy, wykonanie srednie, sama gra to bezcelowy grind posmigasz 4h i widziales juz wszsytko. Nie kumam czemu N nie wypusci do tego jakiegos dodatku, z innym akcesorium niz pierscien, mozliwosci jest sporo calkiem sporo. Mozna pokombinowac z rozgrywka, zeby to bylo bardziej ciekawe, jakies staty, dolozenie troche tematu z rpg.

A tak ktos mial rewelacyjny pomysl, ktory zarznieto w produkcji ¯\_(ツ)_/¯
@KromkaMistrz: co ci mogę powiedzieć, byłem nintendronem za młodu, ale teraz mnie coraz bardziej zawodzą (np. zelda botw to nie jest zelda moim zdaniem, tylko jakieś nudne łażenie po pustej mapie). natomiast mogę z pewnością polecić dwie gierki od ninny, które skończyłem na wdechu (a czasu nie mam w ogóle):
- metroid dread
- zelda links awakening
do tego z indyków bardzo mi siadło undertale, z konwersji ori and the will