Wpis z mikrobloga

Moderacja ma dzisiaj jakiś urlop? Jak trzeba było dać mi bana za braku tagu polityka w memie (zgłoszonego ofc przez ciastojada) to zareagowali błyskawicznie.

Ale żeby podjąć jakiekolwiek kroki w stosunku do szura @astri szerzącego russką, antyszczepionkową narrację (do tego bezczelną) potrzeba przynajmniej 2 godzin.

Kpina @Moderacja @a__s

#neuropa #bekazszurow #koronawirus #bekazfoliarzy #bekazantyszczepionkowcow
Pobierz
źródło: comment_1661289973MAdfQ4mJMzRUP0EVsfTy0Y.jpg
  • 17
I tą osoba nie jestem ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jankes83: Widzę, że zapobiegliwie dodałeś tę końcówkę. A już byłem skłonny przyznać Ci rację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Jeśli przez "ciastojada" masz na myśli mnie (co sugeruje dziwne podobieństwo do mojego nicka) to muszę Cię zawieść. Najwyraźniej jesteś bardziej nielubiany na Wykopie niż sądzisz, bo to nie ja ten wpis zgłosiłem. Inaczej
@plackojad: kaszojad, uspokój się, przecież wszyscy doskonale wiemy że latasz po wypoczku z koleżankami i spamujecie zgłoszonkami w każdego kto was zao... ekhm, obrażał, oczywiście. To jest wypokowa oczywista oczywistość że największymi fanami Pawlika Morozowa są wiecznie pokrzywdzone przez moderację konserwiątka, wiesz, nasze dziarskie, patriotyczne chłopaki o wrażliwości łechtaczki, takiej dobrze naoliwionej łechtaczki.

Aj min, ja wiem że głosowałeś na Dudę a PiS to przecież nie prawica, więc jesteś lewak
jest wąska grupa która zakopuje wszystko,


@Rabusek: to nie jest tak że oni to negują. Chodzi o to, że te znaleziska są pożywką dla wykopków typu @astri

Też czasem takie zakopię jak widzę komentarze typu:

i pomyslec ze naukoway belkot czy ten drugi gagatek rozek promowali to gowno za darmo


Gdzie jestem pewien, że artykułu nie przeczytali bo stoi tam jak byk:

Vaccine effectiveness against symptomatic SARS-CoV-2 infection decreased to 5·9%
antyszczepionkową narrację


@jankes83: Sam sie definiujesz pisząc takie słowa..... Kazdy kto ma 2 szare komórki połączone sznurkiem lub więcej, nie korzysta z takich pojęć bo to jest mowa trawa. Zawsze pytam o definicje tego pojęcia i od 2 lat się nie doczekałem. Kto jest zaliczany do "atyszczepów" i jaką mają narracje, kto jest zaliczany do "antyszczepów covidowych" i jaką maja narracje, kto jest zaliczany do "antyszczepów sceptyków" i jaka maja narracje,