Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pękła mi właśnie obudowa w mojej wieloletniej wojowniczce Hilti.
Miał ten sprzęt 70Nm i baterie 1.5Ah, ładowała się do pełna w 25minut.
I tak teraz zastanawiam się co kupić.
W oko wpadł mi parkside performance 60nm + 2 baterie za 469zł. Silnik bezszczotkowy 5lat gwarancji.
Czy w tych pieniądzach do powiedzmy 600zł jest coś co bije ten sprzęt na głowę?
Na pepperze widziałem za 549 zł ryobi HP+ z 1 Aku, dużo lepsze to od parkside?
Polecacie coś innego w tych pieniądzach co nie będzie gorsze od mojej wieloletniej wkrętarki (ciężka suka była).
#majsterkowanie #elektronarzedzia #remontujzwykopem #remont #wkretarka #diy
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcel_pijak: i sam bym naprawił, obudowa na allegro 99zł i tak pewnie zrobię ale ta wkrętarka ma już krzywą głowice i łamie wiertła jak #!$%@?. Dzisiaj złamałem 4 pod rząd. Wiertła miały od 4 do 6mm
@KanapkaPL: Mam stary młot parkside i nie do zajechania, ale kupiłem ostatnio kilka sprzętów i generalnie chińszczyzna, jeszcze tylko szlifierka jakoś działa, ale obudowa przekładni (mocowanie osłony), podkładka pod tarczę to z masła, reszta skończyła na śmietniku. Albo parkside pojechał mocno w dół z jakością, albo jakość jest zupełnie losowa i mi się nie trafiło. Już wolę kupić graphite czy inne ryobi - chociaż sprawia wrażenie trochę lepszej jakości.
@KanapkaPL: zadzwoń na telecentrum hilti bo wspierają naprawę swoich urządzeń naprawdę długie lata, oczywiście odpłatnie ale jest limit kosztów których nie przekroczysz, dają gwarancję na naprawę no i z tego co wiem rozbierają maszynę do zera, wymieniają wszystko co jest zużyte. To nie będzie kosztować 100 zł jak u pana Mietka w serwisie wszystkiego, ale masz pełną profeskę.
Naprawialiśmy w firmie wiertarkę na sds plusa która miała jakieś 6-7 lat i