Wpis z mikrobloga

Czy zostały już podjęte próby spisania almanachu o historii Króla Szczurów? Uważam, że my, którzy uważamy się za sprawiedliwych i nauczonych roboty powinniśmy zadbać o poukładanie tej wiedzy, aby pjotery mogły przychodzić na gotowe.

Oczywiście składałaby się ona z informacji potwierdzonych i sprawdzalnych, samych faktów. Domysły i rozważania pozostawmy Filozofii Sprawiedliwej, czyli nie będziemy tutaj poruszać tematów typu Kim jest król szczurów i na czym polega jego potęga?, czy dlaczego Pioter tak nas gnębi?. Przykładowe zagadnienia do uporządkowania w historii, strukturze i timeline:

- Pioter to chytrus, gnębiciel, ciemiężcą i wszystko chciałby od razu
- WIR
- Aby zbliżyć się do poznania potęgi króla szczurów należy studiować sztukę sprawiedliwa, pozbyć się ludzkiej formy i być gotowym do ludobójstwa
- Król Szczurów jest na samym szczycie struktury, tak jak Zeus
- Potęga króla szczurów jest nie do objęcia umysłem, acz należy kroczyć drogą sprawiedliwą, by jak najbardziej się do niej zbliżyć
- jedną z ksiąg poznania jest Antygona itd.

#historia
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #janusz #nosaczsundajski #nosacz #krolszczurow
  • 7
@Wykopen12: Brak dostępu do wiedzy to domena średniowiecza zwanego inaczej Wiekami Ciemiężycieli. Ułatwienie podjęcia nauki dotyczącej króla szczurów pozwoliłaby pjoterom zrozumieć, że życie nie polega na gnębieniu, tylko na kroczeniu w sprawiedliwości. Dzięki temu liczebność chytrusów zmniejszy się. Chyba, że Ty jesteś z tych co lubia sie wsciekec, co??? W takim razie jesteś niegodny sprawiedliwości, WIR!
@Bpnn: Widać, że nie studiujesz uważnie Antygony, skoro w pytaniu o dostępność, czego celem było odnalezienie mędrca i przez to pomoc w sprawiedliwej standaryzacji wiedzy widzisz wyłącznie chytrość. Jesteś zaślepiony nienawiścią, to już tylko krok do zostania ciemiężcą. Czemu ty mnie tak gnębisz?
@Matioz: prawdziwą sztukę sprawiedliwą mało kto dziś zna i studiuje, skupienie się tagu na królu szczurów, wirze, pleśni to są najnowsze trendy przyjęte przy, jak ja to określam, drugim boomie na gówniane nosacze i znormiczeniu tej kultury
Te memy miały kiedyś dużo większe spektrum i sporo odłamów, ta dzisiejsza forma jest dla mnie zbyt ujednolicona i skupiona na jednym żarcie w kółko
@Ja-nieja-niktja: