Wpis z mikrobloga

@Anesa: ja nie psiocze, ale uwazam ze nie powinno byc dni "wylacznie dla".

Dokladnie tak samo to denerwuje, jak denerwowaly godziny dla seniorow w covid. Niby tylko 2h ale ile razy sie odbilem, czy podczas przerwy w pracy, czy zabraklo czegos do obiadu i dupa ¯\_(ツ)_/¯

Jestem w stanie sobie wyobrazic, ze ktos chcialby isc na saune w ten jeden konkretny dzien, bo grafik/praca/rodzina, a tu ci na bramce mowia:

-
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PurpleHaze: no to mam mnóstwo koleżanek które nie chodzą na sauny nigdy tylko dlatego że są tam faceci. Pewnie też aquaparkowi to mocno zwiększa dochód. We wtorki jest więcej kobiet niż w normalne dni ludzi ogólnie
  • Odpowiedz
które nie chodzą na sauny nigdy tylko dlatego że są tam faceci


@Anesa: no ale co z tymi facetami jest nie halo, ze kolezanki nie chodza?

I co w przypadku gdyby nie bylo aqua, albo mieszkaly by w mniejszym miescie, gdzie masz 2/3 sauny na krzyz?

Nie bardzo rozumiem, czemu nie chodzic do sauny bo faceci.

To juz predzej zrozumiem wyimaginowana niechec ludzi cwiczacych do nowych na silowni. Nic takiego nie
  • Odpowiedz
@Anesa: i jaki maja argument? Bo że są faceci to żadny. Nie widziały faceta nago? Czy "ci" faceci nie widzieli kobiety nago? Jaki problem jest z tym że zobaczy je ktoś nago. Wszyscy są nago nie ma w tym nic dziwnego i te dziwne opory są niczym nieuzasadnione, jest to zupełnie normalne dla wszystkich nie ma się zupełnie czym przejmować
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@david069: ja np miałam 2 razy sytuację gdzie facet podszedł zagadać, ja mówię "nie, dziękuję" i ten creep potem za mną chodził krok w krok, do każdej sauny, pod prysznic
  • Odpowiedz
@Anesa: w miejscach dotowanych z pieniędzy wszystkich podatników nie powinno być czegoś takiego. W tej chwili mogą się tłumaczyć, że problem nieaktualny, bo przeniesiono to do nowej, oddzielnej sauny, ale wcześniej brak dostępu do saun blokował także inne części obiektu. Czyli odwiedzający płci innej niż kobieta mieli w tym dniu dużo więcej ograniczeń, które w żaden sposób nie były rekompensowane finansowo. Dodatkowo osoby płacące z góry za cały miesiąc miały o
  • Odpowiedz
  • 4
@Anesa
@captain69teemo No celowo do absurdu, bo odpowiedzią na dyskryminację nie jest umożliwienie dyskryminowanym dyskryminowanie kogoś innego w innym czasie. Tylko zaprzestanie dyskryminacji.
  • Odpowiedz
@Anesa: no to faktycznie jeden i chyba jedyny z argumentów który jestem w stanie zrozumieć. O ile jestem czesto i rzadko widzę że ktoś się do dziewczyn która gdzieś tam sama sobie w basenie siedzi zagaduje to się zdarza. l ile w zagadaniu nie ma nic złego ;) to faktycznie gorzej jak nie rozumie jak się mówi "nie, dziękuje". Proponuje w takich sytuacjach i ogólnie wszelkich sytauacjach jak ktoś sie nagannie
  • Odpowiedz
@Anesa A ile saun mają faceci tylko dla siebie?

Żadnej!

Także sorry, ale to jest nie fair.

Poza tym zdaniem mojej różowej we Wtorki wcale nie ma jakoś znacznie więcej bab niż normalnie w saunie.
  • Odpowiedz