Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie mogę z ludzi w tym kraju, wprowadzilem się na osiedle gdzie mieli montować swiatlowod z orange - oczywiście uja. Załatwiłem po ciężkich bojach z Toya ze nam podłącza ale trzeba zgody sąsiedniej ulicy itd - załatwiłem to, dogadałem się z ludźmi ile kasy im dać. Całość kosztów wyliczona na ok 10k PLN doprowadzenia swiatlowodu w kilka miejsc na osiedlu. Dobra #!$%@?, nikt się nie dorzuci to sam zaplace bo zależy mi na tym bardzo. Musimy przekopać wzdłuż ogrodzenia nie na działkach budowlanych tylko takich gdzie stoją garaże i krzaki (jedna pani ma kwiatki za garażami). Chcemy kopać na jesien żeby nie zniszczyć żadnej zieleni. Plus dodatkowo w planach jest ewentualny przekop sterowany który jest mało inwazyjny i #!$%@?. Dwie osoby mają problem. Jedna praktycznie nie mieszka na osiedlu bywa tylko weekendami, druga to osoba po 50 która się boi o krzaki. Ja #!$%@?. #zalesie #internet #swiatlowod
  • 2
@Fiodooor u nas w gminie kładą światłowody , wszystkie małe wioski mają już podłączony, a u nas w tej głównej wsi nie ma jescze bo jakąś starą #!$%@? się nie zgodziła żeby szło u niej po słupie xD gdzie jest ona ogrodzona tak że słup stoi za płotem ale w granicy jej działki , ale jej dalej przeszkadza , i teraz zanim zrobią zmianę projektu to z pół roku minie xD a