Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
Skoro jesteś prawicowcem to sądzisz że podziały na kobietę i mężczyznę są twarde, so prawdziwi mężczyzni i prawdziwe kobiety. a osoby homoseksulane to np. dewianci etc.
Jak ten wypierd po prawej może mieć takie poglądy skoro sam do nich nie pasuje, wygląda co najmniej jak 16 letnia osoba niebinarna, a tak naprawdę ma 21lat.
Jestem pewien że już nie raz uslyszał słowo na P.

Oczywiście ja się z tymi poglądami nie zgadzam. Ale jeżeli dla niego prawdziwy mężczyźni istnieją to on nie wiem kim jest, sami sobie dopowiedzcie.

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #okiemmlodych #twitter #bekazpodludzi
Gregory960 - Skoro jesteś prawicowcem to sądzisz że podziały na kobietę i mężczyznę s...

źródło: comment_1661268990xj5edNElBvgvVm61s0B5Yg.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 103
@Makak87

Bedzie zolnierz z takiego kawalera!


Ten kawaler będzie żołnierzy wysyłał na front, bo już teraz wie gdzie zapukać i jak się #!$%@?ć, żeby się ustawić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Gregory960: Zostaw tego młodego pajacu. Nie każdy młodzik musi problemy psychiczne, głosować na lewicę, słuchać maty, bo to modne. Widać że strasznie lewicę boli ta młodzież bo cały dzień spamowania jednym i tym samym. Nie zaszczujesz ich, masz za małe uszy, oni wiedza lepiej co robia.
  • Odpowiedz
Jak ten wypierd po prawej może mieć takie poglądy skoro sam do nich nie pasuje, wygląda co najmniej jak 16 letnia osoba niebinarna, a tak naprawdę ma 21lat.


@Gregory960: I tacy właśnie najczęściej krzyczą, że "lewactwo to są przestraszone piz** w rurkach", a oni - konserwatyści będą bronić ojczyzny.
  • Odpowiedz
@BadSebastian: wiedzą lepiej co robią? z pewnością mają w swoich rodzinach kogoś z partii, dzięki czemu mają zapewnioną ciepłą posadkę w budżetówce:) normalny młody człowiek bez powiązań swojej rodziny z partią nigdy na nich nie zagłosuje
  • Odpowiedz
@BadSebastian: Problem jest jeden a tym problemem są oni sami. Bo komiczne gdy taki małolat mówi coś o męskości, krytykuje LGBT itd gdy sam właśnie swoim style i wyglądem nie przypomina faceta, do tego ten wielki patriota rozumiem że jest gotowy do odbycia służby wojskowej gdy tą wprowadzi JK czy może się wykręci studiami?, To jeszcze zwykły dzieciak, bananowiec który wie o życiu tyle ile tata mu powie dając kieszonkowe.
Czekam
  • Odpowiedz
@Gregory960: tak odbiegne od tematu, bo sie zastanawiam kim wg ciebie jestem ja. Jestem zdania, ze sprawy seksualne to osobiste rzeczy kazdego z nas - i nie obchodzi mnie co ludzie robia w lozkach. Ba, w odpowiednich warunkach bylbym nawet za adopcja przez malzenstwa homo (to tez popieram), ale nigdy nie zdzierze nahalnego promowania wszedzie ideologii lgbt (w ktorej to lewacy sami sie gubia) w krajach zachodnich (do ktorego polska sie
  • Odpowiedz