Wpis z mikrobloga

#ronpaulcoin !!! Dopiero wystartował. Szybko wpadają bloki. Trudność nadalmała. Hordować Janusze szybko! Warto. Ten coin będzie miał wielka masę fanów -libertarian i czlonkow Teaparty w USA. https://cryptocointalk.com/topic/2651-ann-ron-paul-coin-rpc-release-rare-coin-safe-from-pump-n-dumping/ Opis kopania na chmurze level - Janusz: pokazywarka.pl/t0god9/ #altcoin #dogecoin #earthcoin #dogecoinmarket #lennycoin #kryptowaluty #nextcoin
  • 43
@blachta: No i strasznie żałuje, że dopiero teraz się zorientowałem ech... Ron Paul to mój ulubiony wolnościowy polityk. Ile nakopałeś? oddam wszystkie doge za trochę, ale bogaty nie jestem zastrzegam :) a nawet mogę jakieś drobne ilości bitcoina wysłać koledze :)

@goompas: o dziwo 5.5 khasha na 1 wątek znaczy 1 cpu :) i bloki szybko wpadają na poolu, a wybrałem ten główny pool z topicu. Przynajmniej raz się na
@Soren: Ile RPC na tej chmurze już wykopałeś? Ile kopiesz na godzine? Nie było jakichś problemów na digitalu, ostatnio ktos pisal, ze wylaczyli dostep chyba?

Przyznam, że spodobał mi się ten coin ze względu na rzadkość, bo tylko tutaj w sumie ma największy atut, ale z 50kh/s to raczej dużo nie wykopie. Jeżeli ktoś jest chętny zrobić deal to sprzedam 13,5k Doge za 5$ na paypala.
@Soren: kurcze ja mam za słaby sprzęt grafa (GTS250) ma 20kh/s (i komp ma lagi) to już procek lepszy 6kh/s x3 rdzenie (czwarty zostawiam dla reszty programów) i mogę spokojnie z kompa korzystać
Ten coin będzie miał wielka masę fanów -libertarian i czlonkow Teaparty w USA.


@Soren: Bo ma w nazwie R.Paula? A jak stworzą delfincoina, to wielbiciele tych stworzeń też automatycznie wpakują miliony dolarów w taką walutę? Czy Ron Paul oficjalnie zgodził się i poparł ową (niewątpliwie technologicznie rewolucyjną) super-nową kryptowalutę?

-Nie sondze.
@hughmm: 5 serwow po 8cpu po tym jak zacząłem zrobiłem wam ten wpis do tej pory ukopane 0.26 Roncoina. Hashrate od 100 w porywach do 150 zależy jak często się bloki trafiają, a szybko skubane wpadają tylko mało dają ;)

@goompas: Ostro, ale chyba nie dziwne skoro ten coin będzie rzadki.

@hobbyt: dzięki! nie znałem tego ;)

@Addamik: A ty na karcie czy na cpu kopiesz? Ja to
@Soren: Nie raczyłeś odpowiedzieć na moje, z pozoru błahe pytanie: Czy wizerunek Rona Paula jest tutaj użyty za jego zgodą, czy też może, jakiś pierwszy lepszy cwaniak skopiował kod litecoina (czy co tam skopiował) i posługuje się retoryką taką jak tu nam przytaczasz? Innymi słowy: czymże niby różni się ta waluta od np. dogecoina, poza zmianą nazwy i logo? I czy ma to jakikolwiek związek z ideami na które się powołujesz?