Wpis z mikrobloga

hej zna sie tutaj ktos mocno na poisonus conctution pathfinder? tak sie sklada ze mam dobre skille ulozone i tak sie sklada ze na tarczy mam pusto bo stwierdzilem ze shield charge nie ejst mi chyba potrzebny bo jestem za szybki sam nie wiem pomocy moje skille to wiadomo, poisonus i reszte supportowych razem z nimi na klacie, helm herlad of agony+grace+vitality+purityofelements, łapki cwdt+steelskin+despair+increased duration (a tak pozatym to nie wiem czy to sie odpala bo mam cwdt na 1lvl a jak miale na wzysyzm to ita k sie nie odpalalo chyba xd) buty flamedash+witheringstep+plabuebearer+bloodrage A TERACZA PUSTO I NIE WIEM CO DODAĆ tak wspomnę że nie mam many na aury prosze o pomoc, tylko nie piszcie mi o poe ninja bo sprawdzalem i kazdy na ianczej nawet na guide tez jest inaczej i zaraz szalo dostane ajajajja
#pathofexile
  • 5
@Dejwor:
1) Używasz Steelskin ręcznie? Bo twój CWDT setup nie działa w takim ustawieniu.
2) Wrzuć w setup z PC Greater Volley Support
3) Niegłupim rozwiązaniem byłyby totemy z wither (wither + spell totem + mutliple totems) i/lub dodanie Ancestral Protector. PC raczej nie robi zawrotnego dmg na single targer, a to zawsze pomoże.
@Dejwor:
Maximum level of supported skills: Cast when Damage Taken cannot support skills with a higher player level requirement than that of Cast when Damage Taken itself. Note that this restriction only applies to active skills; any level of other support gems may be used.

Dla przykładu, cwdt na 10 levelu działa z active gem, którego wymagany level postaci jest niższy lub równy niż 56. Dlatego 18lvl Steelskin nie działa z