Wpis z mikrobloga

Hej :D,
Dawno nie było wykoppiwa w Bydgoszczy. Nikt się nie garnie do organizacjii, w sumie ja też specjalnie jakoś się do tego nie garnę xD, ale jak by było trochę chętnych to mogę zarezerwować jakąś miejscówkę.
Ogólnie mam luźny piątek i chętnie wypił bym jakieś piwko czy kompot na mieście z wykopkami :)

Więc tak 26.08 (piątek) godzina jeszcze do ustalenia, miejsce również.
Wykoppiwa które pamiętam odbywały się dość często w Cybermachinie. Mi tam odpowiadało więc postulował bym za tym miejscem :).
Dobrze by było jak szybko byście się określili komu pasuje. Nie wiem nawet czy takie rezerwacje wystarczy kila dni wcześniej ogarniać czy to z większych wyprzedzeniem. Jutro wieczorem postaram się zadzwonić i zorientować :)

Wołam osoby które były wołane na ostatnie wykopiwo @bims: @cocojambo210: @slepauliczka: @Daymare: @bydgoszczvx: @Liese : @Schabowy565: @lukpep: @maly1234: @RysiaZbysiaZjemCiPtysia: @PanPatsonXX: @ciekawskie_jajo: @Zizoug: @kthxbye: @011010110110110: @Tanzanit009: @mati1000500100900: @love2spooch: @mateks1998_98: @kthxbye: @Demix: @plazma @kleboldswaifu: @krzesimir: @luukasek: @PanPatsonXX: @czarnobyl1993: @Jestemksiedzem: @kptant: @Szuszwol: @Michael-Knight: @Salieri1930: @unfolding:

#bydgoszczwykoppiwo #bydgoszcz #bydgoskiepiwo
  • 28