Wpis z mikrobloga

@dzareq: jak wbijam ten kod P-14696 to nie schodzi do opisanych 277 tak jak rakieta saturn mimo, że kod wchodzi to ceny nie spadają aż tak jak na promoklocki napisane ;/.

Jeśli zdecydujesz się na wahadłowiec @artekmisz_isz: to aktualnie w al.to z kodem LEGO10 jest on najtańszy - TO NIE JEST reklama tylko jeśli już kupować to warto szukać gdzie najtaniej :)
No i też łatwiej by było nam doradzić
@dzareq: lol teraz mi też zadziałał poprawnie ale na Saturna. aaa bo promoklocki wedle ceny starej mówi 419 a jest aktualnie 449 i z tego obniża (na outled kod nie działa) no ok dzięki, Teraz kurde nie wiem czy mi drugi tallneck potrzebny xD
@artekmisz_isz na pudełkach jest napisane od ilu lat jest zestaw, napisz ile ma chłopak to zawęzi wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to wszystko zależy od hobby/ tematyki którą lubi. Ja na przykład żyrafa widziałem na żywo i szczerze bym go nie chciał na półce ale ja ma 39 lat ¯_(ツ)_/¯
@artekmisz_isz: Wahadłowiec ma trochę dość nieprzyjemnych naklejek do nałożenia. Rakieta ma ich 0. Chyba że wcześniej bawił się w jakieś modelarstwo itd... Jak nie to może jaką wykałaczką da radę równo nałożyć.
@artekmisz_isz: nie rób tego błędu! Kilka lat temu kupiłam swojemu niebieskiemu pierwszy zestaw. Wkręcił się tak bardzo, że już nawet nie liczę ile hajsu na to poszło. Jedyny plus jest taki, że nie ma problemu z wymyślaniem prezentów (na urodziny już czeka na niego ferrari daytona).
Niebieski mówi, że wahadłowiec fajniej sie składało, ale rakieta wygląda kozacko. Weź pod uwagę, że pewnie będzie chciał gdzieś wyeksponować swoje zabaweczki xD
@marcu56: jeszcze jak ( ͡º ͜ʖ͡º) doszlismy do etapu kiedy połowa mieszkania jest #!$%@? lego, a niebieski uważa, że najlepszy prezent dla mnie to lego serii botanics XDDD dodam tylko, że uzbierałam już prawie całą kolekcję xD