Wpis z mikrobloga

@JonasKahnwald: liczyłem że w jakiś twórczy sposób rozwiną ten wątek i poprawią dziury fabularne w got, ale showrunnerzy powiedzieli coś w stylu „no hehe myśleliśmy że to będzie fajne nawiązanie”. Wg mnie to zbędne. Ale cały odcinek mocno na plus
  • Odpowiedz
@mfc_: Ponoć mają robić serial o Jonie, który ma być kontynuacją po 8 sezonie, więc może podejmą się jakiejś próby naprawy wątku. Zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bialegomisa: bez większego sensu dla fabuły hotd (chyba że źle zinterpretowałem słowa showrunnerów i kwestia proroctwa będzie tutaj miała więcej sensu niż puszczenie oczka do widzów got) nawiązuje się do skopanego wątku whitewalkerów i nocnego króla tj. wątku, który miał 7,5 sezonu build-upu i jednoodcinkowe, pospieszne, niesatysfakcjonujące rozwiązanie
  • Odpowiedz
@mfc_: wątek ofc skopany w got, ale tutaj odebralem to raczej tak jak przypuszczasz, ze bedzie kontynuowany tj. przekazywany moze sie wlaczy cytadela czy cos. Zobaczymy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@trololo55: W sumie gdyby Targowie naprawdę dawali #!$%@? o to, to Nocna Straż byłaby zajebiście dofinansowana, uzbrojona i obsadzona w pełni przy każdej możliwej placówce. A jak było w praktyce to wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@januszerka: Akurat chyba jeden, jedyny raz u Targów, kiedy cokolwiek się ze strażą ruszyło, to wizyta Alysanne Targaryen (żony tego starego króla z prologu), kiedy dokonywała inspekcji Nocnej Straży i trochę ich wspomogła. Poza tym, chyba nikt tak naprawdę nie interesował się murem. Ogólnie fun fact: Smok Alysanne odmówił przelotu za mur, co pewnie jej trochę dało do myślenia.
  • Odpowiedz