Wpis z mikrobloga

@JAn2: Nic dziwnego. TV religijna w Rosjigdzie program miał Dugin - podobna do naszego TvTrwam - bardzo wychwalała religijny nurt polskiej prawicy, tłumienie prostestów proaborcyjnych itd.
Sa jeszcze artykuły wiązace wlasciciela tej telewizji z pewnymi ludzmi powiazanymi z organizacją w Polsce o której lepiej nie mówić.
  • Odpowiedz
@JAn2: Najbardziej to promowało go środowisko Xportalu, tłumaczyli i wydawali jego książki. A ludzie od nich już 2014 poszli wojować po stronie Rosji.
  • Odpowiedz
@JAn2: Nic nowego. Pamiętam, jak w ogóle w latach przed 2015 była zachwalana tzw. Czwarta droga gospodarcza i inne cuda na kiju, które różnej maści filozofowie rosyjscy promowali.
  • Odpowiedz
@JAn2: Nie nazwałbym tego promowaniem. To rzeczowa rozmowa, dziennikarz daje mu wypowiedzieć swoje poglądy, ale jest krytyczny, zadaje sensowne pytania. I Dugin wychodzi na odklejonego wariata. Pieczyński to rozsądny człowiek, znający się na Wschodzie i Rosji, żadna onuca.
  • Odpowiedz
@JAn2: @szurszur: Panowie od 2012-2013 Kościół Kaotlicki z apb. Michalikiem na czele promował Ruskij Mir i rozsądny Konserwatyzm oraz pojednanie z Rosją i Cerwią pod przywództwem Cyryla... Więc czego się po katolach i ich medialnych odnogach w Polsce spodziewacie?

Kościół Katolicki == Ruski rozsądny konserwatyzm. I to od czasów Targowicy.
Ten wrzód trzeba z Polski po prostu usunąć.

https://www.bibula.com/?p=60049
Podpisane właśnie przez Patriarchę Cyryla i JE abpa Józefa Michalika „Przesłanie”
  • Odpowiedz
No jak były czarne marsze to tej tv wyrażali zachwyt, że prawicowych wylegli na ulice aby je powstrzymac. Do tłumienia przecięz doszło były nagrania i zdjecia atakowanych kobiet przez kiboli.


@szurszur: Myślałem że chodzi o Strajk Kobiet i o policję.
A o tych czarnych to nie mam pojęcia, chyba nie słyszałem.
  • Odpowiedz