Wpis z mikrobloga

Nie mogę się doczekać odcinka z przymiarek garniturów na bazarze i z samego wesela, mam nadzieję, że będzie dobry odcinek ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak para młoda będzie wychodziła z kościoła i wtedy dzieci rzucają grosikami w nich "na szczęście" to pewnie Odyn odpali detektor i zacznie to zbierać.
A ciekawe co będzie prezentem, może zupa od Doroty i Maćka

#odyn
JanParowka - Nie mogę się doczekać odcinka z przymiarek garniturów na bazarze i z sam...

źródło: comment_1661159111q7fQbcfWPy5EbMGsZgcfJA.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanParowka: w Będzinie na targu sprzedaje gość garnitury, który dopasuje rozmiar pod Twoją sylwetkę. Ma w c--j wzorników, przymierzasz, który chcesz i na następny tydzień masz garnitur typowo pod Ciebie, w sensie wiesz spodnie w pasie zwężone czy skrócone czy ogółem coś w ten deseń. Wiem bo sam tak tam kupowałem dwa lata temu xD Stanowisk z garniturami jest tam chyba z 10 i pozostali mieli standardowe rozmiarówki, tylko ten
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: ja pierd... gajer z targu, buty z limpeksu, krawat po ojcu, skarpety - na czuj skarpetym i koszula po gejmenie. kawaler do wziecia :) Na prezent da koszulke ze sklepu i coś z paczki po widzach. i na koniec kogo wybrał na towarzysza wesela? Kohuta, kopecego frajerka czy blondynka?
  • Odpowiedz