Wpis z mikrobloga

Ktoś wie czemu Jaca usunął ten post? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tommy__: wydaje mi sie ze temat TBS jest na tyle palacy (zwlaszcza dla mieszkancow), ze sporo tam bylo komentarzy pokazujacych, jakie guano sie #!$%@? aktualnie w temacie.

Od rodziny ktora mieszka na terenie TBS'ow wiem, ze od czasu jak byly te protesty i w konsekwencji obnizenie czynszow, na terenach TBS'ow zaczely sie dziwne prace i montaze,
  • Odpowiedz
Jak ja się cieszę że wychowałem się na PRLowskim osiedlu. Duże przestrzenie. Dużo zielonego. Korytarze powietrzne. Sklepy, usługi. A nie jakieś berry town xD
  • Odpowiedz
@Tommy__ rozumiem że betonowanie jest źle ale to jest plac dla dzieci xd chyba lepiej aby była taka guma a nie trawnik gdzie srają psy i jak ktoś rozbije szkło to go nie widać. Ta guma jest spoko. Mogłoby być więcej urządzeń itp ale to jest serio lepsze niż trawnik czy piasek gdzie srają koty albo żwir xD
  • Odpowiedz
@Tommy__: Jeżeli wcześniej ten trawnik był cały obsrany to akurat dobra zmiana xD Tylko nie mam pojęcia czemu jak drzewa nie pasują to nie wstawią jakiejś innej ochrony przed słońcem.
  • Odpowiedz
@Owoc_w_kreplu: ta guma jest tak spoko, że w upalne dni nie da się po niej chodzić boso, bo jest tak nagrzana i koszmarnie ściera skórę, gdy małe dziecko sobie po niej raczkuje. Kolejna sprawa to, to że kolor z niej dość szybko schodzi i jest czarna, co jeszcze bardziej potęguje jej nagrzewanie.
  • Odpowiedz
@Kuba3k potwierdzam xD

Chyba najgorzej było jak był moment gdzie dawali żwir na place zabaw. Nie wiem co za debil to wymyślił


@Owoc_w_kreplu: zależy jaki, okrągły biały żwirek gdzieniegdzie widuję i jest całkiem spoko - trochę pyli ale dramatu nie ma.

A co obrazka podrzuconego przez @Tommy__: niby betonoza (czy tam "gumoza"), ale trawa na placu zabaw nie do końca jest taka fajna:
- srają w niej psy
- amortyzuje
  • Odpowiedz
@Rozkoszniaczek: Nie boisz się, że sobie wbije coś w stopę? Wbrew pozorom często w takich miejscach przesiaduje na libacji po zmroku młodzież czy menele i stłuczone butelki mimo, że ktoś sprzatnie potrafią zostawić mikroskopijne kawałki szkła.
  • Odpowiedz