Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: Ja mam chyba od 5 lat, daje radę, bardzo dobra kawa ale co do espresso to może ma troche za mało powera, ale da się ustawiać temperaturę i może lepiej wychodzi niż temu co nie ustawil. Trzeba też się nauczyć ile kawy cisnąć żeby dobra kawa wychodziła i polecam pellini top. Jak ktoś wyżej napisał, jak wbija ekipa na imprezę to zanim zrobisz ostatnia kawę to pierwsza osoba już zdąży
@powaznyczlowiek: zapraszam i polecam. Tylko młynek sobie do tego trzeba ogarnąć. Wiadomo oczywiście jak zauważyły osoby wyżej raz ze cię #!$%@? strzeli jak będziesz musiał zrobić więcej jak dwie kawy a spieniacza mleko, a dwa no za cenę nie oczekuj ze odkryjesz w kawie piąty wymiar smaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W.....k - @powaznyczlowiek: zapraszam i polecam. Tylko młynek sobie do tego trzeba og...

źródło: comment_1661153341kJOS1JEyaFwXxVlPaHNXQa.jpg

Pobierz
@powaznyczlowiek mam inny kolbowy z DeLonghi, teoretycznie tańszy i gorszy a jest zajebisty. Nie daj sobie wmówić że się stoi #!$%@? wie ile robiąc kawę dla kilku osob. Kwestia max 5 minut i robisz kawkę dla 10 osób, tylko sitko trzeba co chwilę płukać z fusów, przetrzeć, nabić i od nowa. Polecam. Wcześniej piłem z przelewowego i kawa była bez porównania gorsza.