Wpis z mikrobloga

A Ja właśnie skończyłem oglądać ten najnowszy Predator vs Pocahontas i muszę stwierdzić, że się bardzo nim rozczarowałem... i przewidziałem już jedną rzecz, co będzie dalej w tym filmie i skojarzyłem z drugą częścią predatora..., a mianowicie, jak Pocahontas znalazła cygaro przy martwym bizonie, to już na myśl przeszło mi, że ktoś będzie posiadał broń białych ludzi, która będzie wręczona przez predatora dla Dannego Glovera... w drugiej części filmu z 1990 roku.
I teraz tak..., że skoro Pocahontas wręczyła głowę predatora i tą broń plemieniu..., to musi powstać jeszcze jeden film, w którym ta broń zostanie im odebrana... (w brutalny sposób - plemię zostanie wybite w pień lub inny sposób, ktoś tą broń da Predatorowi na pamiątkę).

#film #kino #predator #pray #pocahontas
  • 5
@masqar: ogladalem i sie wynudzilem, ze glowa mala.
Film jest wkurzajacy, bo w wielu fragmentach na sile pokazuje, ze mezczyzni to ci zli, w relacjach kobieta-mezczyzna, ale nawet jak to olalem, to film byl po prostu nudny i mdly. Gdyby jeszcze to bylo w konwencji realizmu, to moze bym wybaczyl te spowolnienia, ale niestety film byl nierealistyczny i nudny, inaczej mowiac nudna rozrywka.
@masqar a mi się tam podobało. Filmy pokroju predatora, to nie jest zbyt ambitne kino i nie należy do niego z wygórowanymi oczekiwaniami podchodzić. Dobra akcja, ładna sceneria i fajnie się bijo
to musi powstać jeszcze jeden film, w którym ta broń zostanie im odebrana... (w brutalny sposób - plemię zostanie wybite w pień lub inny sposób, ktoś tą broń da Predatorowi na pamiątkę).


@masqar: to plemię da Predatorowi na pamiątkę, za to że ocali ich przed białymi najeźdźcami. Lewacka narracja musi być.