Wpis z mikrobloga

@quaz2020: różowa niech leci po termin u ginekologa na potwierdzenie testu i od razu zacznie brać kwas foliowy.

A Ty zacznij czytać co Cię czeka w najbliższych miesiącach i po porodzie, bo na razie różowe okulary, a potem ciężkie rozczarowanie xD
  • Odpowiedz
  • 2
@moll we wtorek idziemy do ginekologa a ja juz wypytuje mojej mamy co i jak teraz. Wiem że lekko nie będzie ale wkoncu będę miał motywacje żeby zmienić podejście do życia
  • Odpowiedz
@quaz2020: jak różowa nie jest gotowa to chyba powinieneś się nastawiać, że po porodzie może nie być kolorowo u niej psychicznie, życzę jak najlepiej, ale położnictwo w Polsce to cały czas często katowanie kobiet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll: nie strasz, nie strasz( ͡° ͜ʖ ͡°) my mamy 3 dzieci i chętnie bym puknął jeszcze jedno, ale zdrowie już nie pozwala( ͡° ʖ̯ ͡°) czasem się zdarza, że dziecko jest "trudne", ale to jest jakaś promil jeśli robicie wszystko z grubsza dobrze. @quaz2020 gratulacje
  • Odpowiedz
@quaz2020: z mamą daj sobie spokój, zmieniły się wytyczne i podejście, mama z wiedzą 30 lat wstecz to trochę głupot może nagadać. Jak chcesz merytorycznie to Heidi Murkoff albo blogi rodzicielskie po necie, więcej się dowiesz.

I nie dajcie się naciągnąć na USG 3D, bo to nie ma wartości diagnostycznej, za to ładne golenie przyszłych rodziców
  • Odpowiedz
@MEKORRO: nie straszę. Po prostu niech ma świadomość że nie zawsze jest kolorowo i słodkopierdząco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczególnie że on się jara, a różowa nieprzekonana
  • Odpowiedz
@quaz2020: wolę czytać niż oglądać, więc z video co najwyżej szkoła rodzenia z bebi programu. Krótkie i fajne filmiki. Położna im to nagrywała
  • Odpowiedz
  • 0
@MEKORRO
@moll
Nie używamy zabezpieczenia od pół roku odkąd ze sobą mieszkamy więc wiadomo ze liczyliśmy się z tym, że tak może być ale jak już to się stało to jednak trochę szok że już za późno i co dalej czyli czy ślub (ja absolutnie nie chcialem nigdy i dalej nie chce no ale pewnie rodzina będzie wypytywać i będę musiał ich swojego podejścia do tej sprawy tłumaczyć) jak to
  • Odpowiedz
@quaz2020: jak nie chcesz biegać i składać deklaracji odnośnie ojcostwa w USC to weźcie sam cywilny, a wesele i bibę zrobicie biorąc kościelny z chrzcinami jak się dzieciak urodzi xD
  • Odpowiedz
  • 0
@moll to jeszcze będziemy musieli przemyśleć wspólnie i to dla mnie największy problem ale zobaczymy, narazie o tym nie myślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@quaz2020: i do końca pierwszego trymestru nie trąbcie za głośno o ciąży. Zawsze jest ryzyko poronienia i nikt nie będzie ratował płodu. Dopiero po ukończeniu 12tc w razie problemów dają coś na podtrzymanie
  • Odpowiedz