Wpis z mikrobloga

Koledzy warto się wysilać na magisterce czy jechanie już na samych 3 w zupełności starczy jeśli na doktorat nie mam zamiaru iść? Z rodziną i tak nie wygram i ich marudzeniem, że licencjat nic nie znaczy, a żadnych pomysłów gdzie iść do roboty nie mam to chyba się przemęczę te 2 lata magisterki jeszcze mimo że #!$%@? mi się nie chce. Najgorsze to chyba będzie wymęczenie pracy magisterskiej na te 60-70 stron. Ja swój licencjat ledwo na 49 stron wymeczylem i już byłem na skraju wyczerpania. Mi nigdy nie zależało na wykształceniu, ja od zawsze chciałem pieniadze. To właśnie moja mama ma na moim punkcie jakieś wyobrażenie, że ja muszę być wykształcony i miec mgr przed nazwiskiem i że wedlug niej pieniądze to nie wszystko. Pewnie przez to, że jestem jedynakiem.

#studbaza #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia #pracbaza
  • 25
  • Odpowiedz
@Felixu: nic to nie daje, prace inżynierską napisałem na 17 stron i żałuję że do roboty nie poszedłem, magisterka to strata czasu
  • Odpowiedz
@Felixu: wrzuciłem schematy urządzenia, wyprowadzenie wzorów, cele i przykładowe działanie z wykresami porównującymi rzeczywiste wyniki vs teoria, tyle. W pracy inżynierskiej masz zrealizować konkretny cel a nie naprodukować gówna, promotor też nie chce czytać 100 stron lania wody. Magisterka była stratą czasu IMO bo oprócz mojej babci to nikt się nigdy nie zapytał z czego się broniłem i co dostałem.. a czego się nauczyłem przez te 1,5 roku to przemilcze..
  • Odpowiedz
@Felixu: no to nie rob tej magisterki xd Moja rodzina chciala tez zebym poszedl a ja zeecydowanie powiedzialem ze tego nie zrobie i nie bylo wiecej tematu. Dorosly chlop jestes, dasz rade xd Plus pamietaj ze doswiadczenie w pracy > magisterka.
  • Odpowiedz
@Felixu: a jest jakiś niezwykły inżynier? masz 3,5 roku i obrona inżynierki i potem 1,5 roku i obrona magisterki
trudność obrony zależy od promotora i składu komisji nie polibudy czy kierunku
  • Odpowiedz
@OrkWojownik: ja poszedlem na studia z 3 powodow:
1 zeby mi rodzina a zwlaszcza mame dala spokoj ze ja musze miec wyzsze wyksztalcenie
2 zeby zobaczyć i zasmakowac zycia w duzym miescie wojewodzkim bo pochodze z #!$%@?
3 myslalem ze bedzie latwiej w kwestii dziewczyn itp (tutaj największe rozczarowanie)
  • Odpowiedz
trudność obrony zależy od promotora i składu komisji nie polibudy czy kierunku


@bruuh: to uczelnia i wydział określają wymagania co do pracy dyplomowej. u mnie jakbyś napisał 17 stron to musiałbyś napisać jakiś wniosek z dobrą argumentacją, bo to za mało.
  • Odpowiedz
to uczelnia i wydział określają wymagania co do pracy dyplomowej. u mnie jakbyś napisał 17 stron to musiałbyś napisać jakiś wniosek z dobrą argumentacją, bo to za mało.


@ly000: nie wiem czy są u mnie jakieś odgórne wymagania, zawsze to promotor określał ile ma być stron, na magisterce dostałem zadanie 100+ i jęczałem z bólu pisząc to, na inzynierce promotor powiedział że ma działać a nie czytać i jak dostał
  • Odpowiedz