Wpis z mikrobloga

@ekjrwhrkjew: albo do czasów gdy Real wygrywał co rok ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) żeby tak wszystko można było kupić za przelew od szejka albo kacapskiego oligarchy, nie byłoby łatwiej?
@thority Widzisz ja się zawsze odwołuje do paru zespołów bo o sile danej ligi nie stanowi jeden zespół, a co najmniej kilka. Akurat wtedy gdy był angielski finał ligi mistrzów i ligi Europy, szejki nie grały xD Natomiast City przegrało w pofinale z innym angielskim zespołem. Real jest najlepszym zespołem na świecie, co nie świadczy, że gra w najsilniejszej lidze. Jak Porto wygrało ligę mistrzów to liga portugalska była najsilniejsza? A skoro
@ekjrwhrkjew: ja się nawet zgadzam, że Premier Leauge pewnie jest najsilniejsza i jednocześnie najbardziej przepłacona, ale po triumfatorach najważniejszych rozgrywek w ostatnich 10 latach tego nie widać.
Wracając do siły ligi, mój pierwszy post po prostu wspomina, jak to fani PL zawsze mówią, że im i tak bardziej zależy na trofeum krajowym. Dziwnym trafem zawsze po porażce z kimś z którejś z lig farmerów ( ͡°( ͡° ͜
Pobierz
źródło: comment_1661106603UUb5mCTdilFF5kb0S2NXtr.jpg
@ekjrwhrkjew: ja się nawet zgadzam, że Premier Leauge pewnie jest najsilniejsza i jednocześnie najbardziej przepłacona, ale po triumfatorach najważniejszych rozgrywek w ostatnich 10 latach tego nie widać.

Wracając do siły ligi, mój pierwszy post po prostu wspomina, jak to fani PL zawsze mówią, że im i tak bardziej zależy na trofeum krajowym. Dziwnym trafem zawsze po porażce z kimś z którejś z lig farmerów ( ͡°( ͡° ͜
@thority Ale ja odpowiadam tylko za swoje wpisy, reszta mnie nie obchodzi, i mógłbyś mi przypomnieć który hiszpański klub był wspierany przez dyktatora? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć
@thority Zresztą sam kisne z takich wpisów ale to jest jakiś marny promil, a ty to przedstawiasz jakby każdy fan ligi angielskiej tak pisał. To tak jak Barcelona odpadnie z ligi mistrzów ale fanboje napiszą, że i tak byli lepsi bo mieli wyższe posiadanie piłki, nie bierzmy takich wpisów na poważnie.
@ekjrwhrkjew: nie będę szukał, bo nie twierdziłem, że ty z imienia i nazwiska tak pisałeś, no ale wiesz, powtarzając motyw ze stołem i nożycami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)