Wpis z mikrobloga

@qwerte: "Gul and Kupfer take a related tack, but head in a slightly different direction. They suggest that female interest in sexist men, specifically men who display “benevolent sexism,” may be seen by women as being more an interest in men investing resources in a woman.

Benevolent sexism describes a form of sexism which is overtly less hostile and misogynistic, and reflects beliefs that I was taught, as a man from
  • Odpowiedz
@Vegas8:

Many studies have demonstrated that endorsement of BS by women is associated with harmful consequences, including increasing women’s approval of protective restrictions imposed by a husband (Moya, Glick, Expósito, de Lemus, & Hart, 2007), increasing women’s acceptance of restrictions on their behavior during courtship (Viki, Abrams, & Hutchison, 2003), increased seeking of dependency-oriented help from men (Shnabel, Bar-Anan, Kende, Bareket, & Lazar, 2016), and decreasing women’s interest in independent thought
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: No, bardzo dziwne, że kobiety generalnie pod względem seksualnym wolą mężczyzn bardziej naładowanych testosteronem niż sojowy neuropek z nadwagą. Jedyne czego można się dziwić to fakt, że wciąż istnieją ludzie, którzy myślą, że jeśli będą usługiwać kobiecie i chodzić z nią na manifestacje to zaruchają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Roger_Casement: jestem lewakiem mieszkam na lewackim zgniłym zachodzie i wieku 22 lat mam przebieg około 4 razy większy niż przecietny polak przez cały swoje życie. Ten artykuł to zbiór anegdot i opinii, nie wiem czy to go w ogóle przeczytałeś. Na pewno jeżeli pojedziesz na Podlasie i będziesz chamem to poruchasz więcej niż cywilizowana osoba, ale odwrotnie w normalnym miejscu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vegas8
Mnie i chyba większości trzeźwo myślących mężczyzn, będzie raczej zajebiście trudno uwierzyć w tezę że sojaki się bardziej podobają kobietom. Rozumiem, że te setki jeśli nie tysiące obserwacji dokonanych w trakcie życia, to jakieś błędy statystyczne?
  • Odpowiedz