Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W czym najlepiej przechowywać telefon podczas #bieganie? Mam zegarek Garmin, ale bez łączności z siecią telekomunikacyjną, a chcę mieć możliwość wezwania pomocy w razie wypadku. Myślałem o opasce na ramię lub małym plecaku z pojemnikiem na wodę, bo czasem biegam też dłuższe dystanse w górach.
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blazko: nike flex stride mają z tyłu taką kieszen, tylko drogie strasznie; szkoda że zwykle kalenji z decathlonu nie mają takiej
nike flex stride


@hehe_: mowisz o czyms takim? Ta kieszonka nie wyglada zeby tam potwor komunikacyjny w rozmiarze 6,7" wszedl.

Zerknij sobie na np. taka oferte z decathlonu:
https://www.decathlon.pl/p/spodenki-do-biegania-w-terenie-meskie-evadict-2-w-1-comfort/_/R-p-168232

Obecnie praktycznie wszyscy producenci ciuchow, robia spodenki z czyms takim. Poza telefonem, wejda ci klucze, pare zloty, jakis plaster, softflask, a jak sie dobrze sprezysz to i jakas folia nrc, albo ceratowa kurtka przeciwdeszczowa.

Problemem jest tylko to, ze takie spodenki najlepiej
PurpleHaze - > nike flex stride

@hehe: mowisz o czyms takim? Ta kieszonka nie wygl...

źródło: comment_16610826048veFyMlzns9S4yfXifrSma.jpg

Pobierz
@PurpleHaze: te kieszonki na tylku to chyba tylko na jakis zel albo klucz. Ogolnie dostac jakies szorty fajne z kieszeniami na zamek to jak znalezc fajny patyk - ciezko znaczy sie.
@hehe_: Ja biegam z flipbelt zwykle bo to dystanse krotsze niz 18km, jak biegne cos dluzszego to juz zabieram albo kamizelke albo plecak
@hehe_: ja mam opaskę na ramię ale to tylko na telefon i polecam ale ja tylko krótkie dystanse biegam, w góry bym poleciła coś bardziej pojemnego. Kupiłam ostatnio spodenki z kieszenią z tyłu ale tam to się tylko kluczyk zmieści + może jakiś żel