Wpis z mikrobloga

Wchodzę sobie przed południem w gorące, a tam dziurawa onuca popiskuje, że zginęła: zwoleniczka zbrodniczych koncepcji, wojny, czystek etnicznych, rozstrzeliwania jeńców, terrorystycznych bombardowań osiedli mieszkaniowych.. i aktywna agitatorka powyższych zbrodni
#rosja #ukraina #bekazpodludzi #przemyslenia #wojna
Pobierz
źródło: comment_1661077173rfEPZG9YfTdpHrGJ7Unfqy.jpg
  • 21
@robert5502: konto od 3 miesięcy więc to któraś onuca po banie. Zdążył się już spruć o pomoc Polaków dla Ukraińców, o sankcje na rosjan, teraz płacze za córką dugina. Po tym i po paru innych kontach widzę że trollom wleciała zmiana taktyki i o samych Ukraińcach i Ukrainie starają się nie pisać, odzywają się tylko wtedy gdy trzeba bronić ruskich albo przepchnąć jakąś proruską narrację. Niby unikają tematu wojny ale będą
Ja tez czuje żal, bo zal mi każdego człowieka, czy Ukraińca, czy ruskiego, bo taka smierć to okropieństwo, ale rozum wyjaśnia mi ze tak trzeba. Co prawda wolałbym żeby to był ktoś z propagandzistów jak np Sołowjow
dokładnie, tak samo ja się cieszyłem jak ginęli faszyści z Azowa w Mariupolu albo po ataku na obóz w którym byli przetrzymywani


@alfaiomega1: żołdak który po wybuchu wojny dołączył do batalionu azov porównany do babki która ma istotny wpływ na pielęgnacje zbrodniczych poglądów Rosjan i udzielanie wywiadów w światowych mediach wybielając działania Rosji xD Śmiechu warte
@robert5502: ja nawet mu plusa dalem po początkowo nie wirdzialem kim byla i troche mnie zniesmaczyła postawa wykopkow, bo myślałem ze to tylko postronna ofiara. Tak byla prowadzona narrwcja w newsach, ze corka zginela przypadkowo zs grzechy ojca. Dopiero jak doczytałem kim byla to stwierdziłem ze #!$%@? z nią